gebe
  1. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

evcilik oyunu

Konu, 'TV dizisi' kısmında jnevin tarafından paylaşıldı.

fatmagülü sik oyunu ilk başlarda saçma gelmişti ama şimdi baya izler oldum bana en sıcak gelen kendi ve yiğit

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bence de kendi ve yiğit doğal ama yıldız ve sertaç a gıcık oldum iiiyyy :training1::dil:

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yıldız iğrenç yaaaaaaaaaa

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben aslında saçma buuluyorum çünkü sonuçta hepsi rol yapmakta.. isterlerse romantik olurlar isterlersede berbat bir çift fakat geçen gün evli bir arkadsla izliyorduk eşide vardı ve onları izlerken kendi yaptıkları hatanın farkına varıp gerçektende o şekil davranmanın yanlış oldugunun kararına vardılar.. belkide bu amaçla güzel bir sey olabilir fakat bastada dediğim gibi hepside rol yapmakta iyi veya kötü...

5. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sonuçta para için yapıyorlar

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    iğrenç bir program..

7. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    işi iğce abarttılar saçma bir program oldu

8. Doro

Doro Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyice saçmaladılar izlemem artık.

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben nedense yıldız falan varken hic izlemiyodum daha sonra ozanla nilay geldi ilgimi cekti cünkü onların sürekli kavga etmeleri cogu yakınımda olan cifti andırıyo :D ve zaten yaknmda otrdkları icnde tanıyorm azcok oyzden ilgmi cekiyolar tabi kolik falan değilm sadece arada 5-10 dk bakıp kapıyrum

evcilik oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evcilik oyunu ne işe yarar

Evcilik oyunu ne işe yarar

işe giden anne oyunu eskievcilik oyunları Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunudur evcilik oyunu.Çocukluğun her evresinde çok sevilerek oynanır. Neden bu kadar güzeldir bu oyunu oynamak hiç merak ettiniz mi? Uzmanlar bu sorunun cevabını psikolojik nedenlere dayanarak açıklıyorlar ve diyorlar ki, çocuklar oyunu oynarken çevrelerinde gördükleri yetişkin rollerini canlandırır ve onlar gibi...
  2. Oyun

Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  3. Oy

Oy

Rüyada oy pusulası görmek, iki şıktan birisinin tercih edilmesi gerektiğine işarettir. Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada herhangi bir seçim için bir sandir rey pusulasi attigini görmek ailesi tarafindan kendisinden istenen bir seyi yerine getirmege çalisacagina, çocuklarinin isteklerini yapmaya gayret edecegine...
  4. Ebru Gündeş-Evcilik Oynayamam Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evcilik Oynayamam Şarkı Sözleri

ebru gündeş karaları bağlayamam karaları bağlayamam ebru gündeş evcilik oynayamam sözleri yaptıklarının hesabını tutamıyorum ne dersem sana bir türlü laf anlatamıyorum bir günde çıkarım hayatından toplanmam uzun sürmez ben kararı çoktan verdim ayrılık beni üzmez bir kere geldim bu dünyaya aşk için ağlayamam senden ayrılıyorum diye karaları bağlayamam aşk bu oyun değil anlamıyorsun fazla da...
  5. Evcilik Oyunu Bahar & Mert Resimleri

Evcilik Oyunu Bahar & Mert Resimleri

Ekranların sevilen yarışma programlarından biri olan evcilik oyununun Bahar ve Mert çiftinin resimlerini sizlerle paylaşıyorum

Sayfayı Paylaş