gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri - Epilasyon yaparken canım çok acıyor acaba Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri nelerdir siz ne yapıyorsunuz banada önerin lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. epilasyonda acısız dönem

epilasyonda acısız dönem

acısız epilasyon yöntemleri Kızzlar hepimizin derdi büyük bir ihtimalle istenmeyen tügler çözüm emla kremi ben denedim kökten çözüm süper hiç acı yokkkkkkkkkkk inanın 8 ay kullan sonraki kullanmalarında tala karınca yagı sür 3 gün 1 yıl içinde hiç tüg kalmıyormuş tala karınca yagını denemedim deneyen varmı varsa bilgilendirsin birde hamam otu duydum o nasıl duyan...
  2. Derma Seta Acısız Epilasyon

Derma Seta Acısız Epilasyon

derma seta, acısız epilasyon, nedir, nasıl kullanılır, kullanıcı yorumları, ile ilgili bilgiler burada melekler Hem selülitlerinizle savaşmak hem de tüylerinizden kurtulmak ister misiniz melekler? :) Yeni çıkan bir aletle bu mümkün ! Derma Seta Epilasyon Aleti.. Geçelim tanıtımımıza :) Derma seta epilasyon aleti ile ağdaya , jilete , pahalı lazer tedavilerine son vermeye...
  3. Evde Uygulanabilir Epilasyon Yöntemleri (acısız)

Evde Uygulanabilir Epilasyon Yöntemleri (acısız)

Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri Evde Uygulanabilir Epilasyon Yöntemleri Biz kadınların en büyük sorunlarından biridri tüyler ve ömrümüzün neredeyse yarısı tüy sorununa çözümlerle geçer. Bir çok epilasyon yönteminin var olduğu günümüzde kimi evde çözümler, kimi ise güzellik salonlarında ki çözümlerdir. Lakin biz bu yazımızda evde acısız epilasyon çözümlerini konu alıyoruz Melek'ler. Tüy...
  4. Ütüleme Yöntemiyle Lazer Epilasyon

Ütüleme Yöntemiyle Lazer Epilasyon

Merhaba Melekler; Lazer epilasyon üzerine yaptığın uzun araştırmalar sonrasında Florya da bulduğum bir polikliniğin çok özel hizmetler ve kampanyalı uygulamar verdiğpini öğrendim. Web sitesinden aldığım bilgiyi sizlerle de paylaşmak istedim. Yeni sezon için yapmış olduğu kampanya detayları sitelerinde de mevcut. Ütüleme Yöntemiyle lazer epilasyon ile kaliteli v.e farklı bir hizmet...
  5. Lazer epilasyon acısı nasıl geçer ?

Lazer epilasyon acısı nasıl geçer ?

Kızlar lazer epilasyon zararlımı değilmi onu düşüne duruyorum konu açtım size ama hadi diyelim ki lazer epilasyon acıdı sonrasında bu acıyı bitirmek ya da azaltmak için neler yapabilirim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz lütfen ?

Sayfayı Paylaş