gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evde Aşure Yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evde Aşure Yapımı Ben öğrenciyim ve aşureyi çok seviyorum bu güne dek ünlü markaların hazır aşurelerini alıyor yapıyordum ama bu gün evde kendim yapmak istiyorum acaba Evde Aşure Yapımı nasıl oluyor yardım edin.

Evde Aşure Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşure

Aşure

MALZEMELER 1/2 kg buğday 1 çay fincanı pirinç 200 gr kuru ceviz 200 gr kuru fasulye 100 gr pilav fıstığı 200 gr nohut 1 kg toz şeker 4 adet limon 200 gr fındık 50 gr kuş üzümü HAZIRLANIŞI Pirinç ve buğdayı ayıklanıp yıkayın. Tencereye koyup, üzerini üç-dört parmak aşacak kadar su ilave edin, tencerenin kapağını kapatmadan, ateşe koyun. Kanştırarak beş dakika pişirip, ateşten alın....
  2. Evde Ketçap Yapımı

Evde Ketçap Yapımı

Evde Ketçap Yapımı hakkında bilgisi olan hanımlar bana evde ketçap nasıl yapabilirim diye yardım edin ne olur.
  3. Aşure Yapımı

Aşure Yapımı

Aşure Yapımı hakkında bilgi verin aşure nASIL YAPILIYOR.
  4. Ev Yapımı Çantalar istiyorum

Ev Yapımı Çantalar istiyorum

Kızlar ben evde çanta yapmak istiyorum, acaba aranızda evde çanta yapan ya da daha önce çanta yapmış olan arkadaşlarımdan ev yapımı çanta modelleri paylaşmalarını rica ediyorum.
  5. aşure yapımı hakkında bilgi istiyorum

aşure yapımı hakkında bilgi istiyorum

Ben bu yıl ilk defa aşure yapacağım bana aşure yapmanın inceliklerini yazaıp tarifini verirmisiniz lütfen :D

Sayfayı Paylaş