Evde bedavaya yapılan gebelik testleri

Uzman SühaN

Administrator
Evde bedavaya yapılan gebelik testleri
Çamaşır suyuyla gebelik testi,

limon ve karbonatla hamilelik testi,

çamaşır suyuyla gebelik testi yapanlar,

limon ve karbonatla gebelik testi yapanlar,ilginç gebelik testleri,evde yapılan hamilelik testleri,değişik gebelik testleri hakkında bilgiler

h.jpg

Öncelikle şunu bilmeniz gerekir. Birazdan yazacağımız testlerin doğruluk payı kesin değildir. En doğru hamilelik testi için doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.
Eskiden kullanılan yöntemlerden birisi olan limonla gebelik testi. Bu kesin olarak bilimsel araştırma olmayıp eskilerden büyüklerimizin yaptığı testlerden birisi olduğunu bilmelisiniz. Sonuçlar her zaman doğru çıkmayabilir.

Testin hazırlanışı aslında çok kolay gerekli malzemeler biraz karbonat ve limon olmaktadır. Ufaktan iki şekilde gebelik testini birlikte nasıl yapılacağını öğrenelim.

Karbonat ve Limonla Gebelik Testi

İdrarınızı bir bardağa yapıp içinde karbonat attığınız zaman köpürürse hamile olduğunuzu gösterir.

Aynı şekilde içine limon sıktığınız zaman tortu dibe çöktüğü zaman hamile olduğunuzu göstermektedir.

- İdrarınızı şeffaf desensiz cam bir bardağın içine koyun ve bir süre bekletin. Eğer bardağın dibine tortular çökerse hamile olma ihtimaliniz yüksek demektir.

- Eski ve bir daha kullanmayacağınız demir bir kabın içine idrarınızı yapın. Yaptığınız idrarı kaynaması için ocağın üstüne koyun ve bekleyin. Eğer idrarınız kahvenin köpürdüğü gibi köpürürse hamilesiniz, köpürmez sadece baloncuk oluşursa hamile değilsiniz demektir.

- Bir su bardağı kadar idrarın içine 2 çay kaşığı kadar karbonat ilave edip bir süre bekleyin. Eğer idrar köpürürse müjde hamilesiniz.

- İdrarı bir su bardağının içine koyarak bir miktar çamaşır suyu ilave edin. Bir süre sonra idrarın köpürmesi hamilesiniz anlamına gelir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben kabartma tozunu.ve,çamaşır suyunu yaptım köpürdü ardından limonu da yaptım dibine çöktü ne anlama geliyor kafam karıştı

Gerçekten hamile olabilir miyim ne kadar doğru ki

Hamile olabilir miyim yoksa bu yanıltı mı kafam karıştı lütfen yardımcı olun bana renglime daha 9 gün var

Deneyen arkadaslar var kopuruyo dedıler ama hamile de değiller asit var onların içinde idrarda da asit var koPürmesi normal yani böyle bi test yok

arkadaşlar ben dayanamadım adetime 2 gün var ve bu testleri deneyip bir de gebelik testi yaptım. çamaşır suyu, karbonat pozitif, idrar testi negatif. eğer bunlara rağmen hamile kalmışsam(inşallah) buraya yazacağım.

evet bütün bu testlerin saçmalığı kanıtlanmış oldu arkadaşları hamile değilim bu saçma sapan şeyleri nasıl denedim ona bile şaşıyorum şu an bir daha adetim geçmeden idrar testi bile yapmayacağım size de tavsiye ederim insan kafayı yiyor

Geri