Evde beyti kebap nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru Kayıt:

Beyti nasıl yapılır ? Kızlar ya ben evimde kocama Beyti kebap yapmak istiyorum. Bunu nasıl yaparım, tarifi var mı ? İçine koyulacak malzemelerle birlikte bana bir listesini verin lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru Kayıt:

Evde beyti kebap nasıl yapılır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. islim kebabı nasıl yapılır

islim kebabı http Malzemeler: 1,5kg ince uzun patlıcan 4-5 adet çarliston biber, irice doğranmış 3-4 adet küçük domates köfte için: yarım kg kıyma 1 yumurta 1 kuru soğan 2-3 diş sarımsak 2-3 dilim ekmek içi (fırında kurutulup rondoda çekilmiş) tuz karabiber sos için: 2-3 domates sıvıyağ 1 çay bardağı su tuzHazırlanması: Patlıcanların kabuklarının bir kısmını ortadan kesin, böylece diğer...
  2. Adana kebap nasıl yapılır ?

adana kebab nasil yapilir adana kebap nasıl yapılır nasıl yapılır kebap nasil yapilir Merhaba meleklerim, Birazdan adana kebap' ının nasıl yapıldığını videolu olarak işin uzmanından seyredeceğiz, hepinize afiyet olsun ddPT0PDtbO2
  3. Beyti kebap tarifi evde kolay tarif

evde beyti kebap tarifi beyti kebap nasıl yapılır Oldum olası beyti kebap ismini hep yadırgamışımdır ama tadına da baylımışımdır Melek'lerim. Sahi bu ismi nerden almış bu yemek onuda bir ara araştırmak lazım :) Neyse diyor ve size evde yapabileceğiniz beyti kebap tarifini sunuyoruz arkadaşlar :) Köfte icin: 600 gr. dana kıyma (yari yariya kuzu, dana olabilir yada tam kuzu) 1 yemek...
  4. Bayram Kebabı Nasıl Yapılır...Bayram Kebabı Tarifi...

Bayram Kebabı Tarifi Bayram Kebabı Nasıl Yapılır Bayanlar adına aldanmayın Bayram Kebabı ama illa bayramda yapılacak diye bişey yok bayramı beklemeye gerek yok..Bu ziyafeti ailenize yakınlarınıza hemen bugün yaşatabilirsiniz.. Hadi bakalım hazırlaması sizden tatması yakınlarınızdan....Köfteden Yoğurtlu Kebap Tarifini de ek olarak sizlere sunnuyorum.. Malzemeler: 12 arpacık soğan 500...
  5. denizli usulü patlıcan kebabı nasıl yapılır

Patlıcan kebabı her yörede farklı yapılıyor. Benim öğrenmek istediğim denizli usulü olanı.Çünkü nişanlım denizlili :)

Sayfayı Paylaş