gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

evde brezilya fönü yapmanın incelikleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Brezilya fönü nasıl çekilir evde brezilya fönü nasıl yapılır
    Merhaba Melek'ler... BU sayfamızfa fön çektirmeyi seven ve brezilya fönününden hoşlana hanımlar için, evde brezilya fönü çekmenin incelikleri hakkında bilgileri paylaşıma sunuyoruz arkadaşalrım. Buyrun brezilya fönü nasıl çekilir öğrenelim arkadaşlarım :)

Brezilya fönü’nü çekmeden önce saçlar normal şekilde yıkanar. Brezilya fönü’nü uygulmadan önce saçların sülfatsız şampuan ile yıkanması gerekiyor. Daha sonra saçların yıkanması ardından sonra krem lotion’u sürülür! Bu krem sülfatlı, yani tuzlu şampuan ile karışırsa eğer kötü bir koku oluşyor. Buna engel olmak için sulfatsız şampuanlar kullanmanız önerilmektedir.

Krem lotionu saçlarınıza sürüldüğü an felaket bir soğan kokusu burnunuza gelecektir.
    Kuaför elemanları bu yuzden eldiven ve maske takarak Brezilya fönü’nü çekiyorlar.
    Müşteri rahatsız olmasın diye ayrıca havanlandırma sistemi ile çalışılır.
    Saçlar ince şekilde ayrılıyor ve maşalanıyor.
    Bu şekil Brezilya Fönü Birkaç kez tekrarlanıyor ve sonunda gene sülfatsız bir serum sürülüyor.
    Ondan sonra saçlar üç gün yıkanmıyor. Brezilya fönün etkisi daha uzun süre kalıcı olması için bu üç gün içerisinde saçlar tekrardan maşlanması gerekir.

evde brezilya fönü yapmanın incelikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Brezilya Fönü

Brezilya Fönü

brezilya fönü brezilya fönü forum mersin yorumlar antalya Geçenlerde bir kuaförün önünden geçerken kuaförün camına asılı "Brezilya Fönü çekilir" yazısını gödüm.Ne yalan diyeyim o ana kadar brezilya fönüyle ilgili ne duymuşluğum nede herhangi bir bilgim vardı.. Daha sonra sizler için internetten araştırma yaptığımda özellikle kıvırcık ve kabaran saçlardan şikayet edenleri yakından...
  2. brezilya fönü

brezilya fönü

brezilyz fönü denize girince bozuluyomo?
  3. Brezilya fönü nasıl çekilir?

Brezilya fönü nasıl çekilir?

Arkadaşlar merhaba diyor ve direk konuya giriyorum. Ben fönsüz gezemiyorum saçlarım kabar kabar ve evde fön çekiyorum da acaba bu Brezilya fönü nasıl çekilir? Onu bilmiyorum siz biliyormusunuz?
  4. Brezilya Fönü Evde Nasıl Yapılır ?

Brezilya Fönü Evde Nasıl Yapılır ?

Brezilya Fönü Nasıl Çekilir Brezilya Fönü Hakkında Bilgi Bakımlı saçlara sahip olmak için illa ki kuaförlere para harcamanıza gerek yok melekler :) Özellikle düz ve hoş görünümlü saçlar için evde brezilya fönü çekebilirsiniz kendinize melekler :) Nasıl mı ? Buyrun.. Son günlerde oldukca merak edilen ve beğenilen Brezilya fönü hakkında bilgi sunuyoruz sizlere merak ettiklerinizi...
  5. brezilya fönü yaptıran varmı

brezilya fönü yaptıran varmı

selam benim saçlarım bayağı bir dalgalı ve ben düz saçları çok seviyorum sürekli fön çektirmek saçlarımada artık zarar vermeye başladı. Keşke saçlarım dümdüz olsaydı. Bir arkadaşım bana brezilya fönünü önerdi sanırım uzun süre saçlarınız düz kalıyormuş daha önce brezilya fönü yaptıran varmı acaba olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum Brezilya fönü kaç ay dayanıyor fiyatları konusunda bilgi...

Sayfayı Paylaş