gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evde Çikolata Nasıl Yapılır?

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

evde çikolata yapımı evde çikolata nasıl yapılır evde çikolata yapmak için

Çikolatayı sevmeyen kişi çok azdır herhalde melekler :) Peki yiyeceğiniz çikolatayı kendi ellerinizle yapmak ister misiniz ? Şimdi vereceğimiz tarifle bunu evde başarabilirsiniz :)

malzemeler
    9 kaşık şeker
    9 kaşık un
    1/4 paket margarin
    Yarım paket vanilya
    3 kaşık kakao
    3 adet yumurta
    Biraz süt

Hazırlanışı:
    Önce yumurta ile şekeri iyice çırpın(15 dk.)Daha sonra margarin hariç diğer malzemeleri koyarak tekrar çırpın(25 dk.)Sonra ise tavada 1/4 paket margarini eritin.(Margarini biraz soğuduktan sonra ekleyin) Daha sonra ilave edin.İsterseniz kalıplara koyup dondurun.AFİYET OLSUN!

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ayy ben cok seviyorum yaaa bi deneyim olacakmı bakalım

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayy ben hastayım çikolataya denedim dolapta

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. bunda un koku yapmazmı ve malzemeler çiğ mi ????????????

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya bunu deneyen varsa güzel mi çirkin mi yazsın denemeye korkuyorum çünkü malzemeler çiğ olduğu için un ve yumurta koku yapabilir

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben denedim hiç bişey olmuo güzel yani

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu çikolatalar 12 saatir buzlukta ama hala donmadı neden acaba?

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

.

arkadaslar ben yapiorum bu cikolatayi fakat donmuyor resimdeki gibi kaliplara dokuyorum sivi kaliyo bunu sertlestirmek icin bi forml var mi ?

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yha lütfen pisip pismediğini yazarmısınz

Evde Çikolata Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde epilasyon nasıl yapılır?

Evde epilasyon nasıl yapılır?

epilasyon nasıl yapılır video epilasyon nasıl yapılır yanak kıllarına çözüm kulak kıllarına çözüm yüzümdeki tüylerden kurtuluruz Bayanların tüy sorunlarını gidermek için çeşitli yöntemlere başvurulur bunlardan aslında kesin ve kökten çözüm epilasyondur seans olarak gideceğiniz epilasyona zamanla tüylerinizden ömür boyu kurtulabiliyorsunuz Bu epilasyon olayını evde yapabilirmiyiz ve nasıl...
  2. Sıcak Çikolata Nasıl Yapılır?

Sıcak Çikolata Nasıl Yapılır?

ev yapımı sıcak çikolata, sıcak çikolata yapımı, sıcak çikolata nasıl hazırlanır Sevgili melekler, soğuk havaların en iyi dostu sıcak içecekler yavaş yavaş fincanlarımızdaki yerlerini almaya başladı. Sevdiklerimizle sohbetin en iyi yoldaşı sıcak içecekller içinde yer alan sıcak çikolata, mis gibi kokusuyla bizi bizden alıp götürür. İsterseniz evde sıcak çikolata nasıl yapılır öğrenelim ve...
  3. Fındık Ezmeli Sıcak Çikolata Nasıl Yapılır?

Fındık Ezmeli Sıcak Çikolata Nasıl Yapılır?

evde fındık ezmeli sıcak çikolata, fındık ezmeli sıcak çikolata, sıcak çikolata tarifi Sevgili melekler, sonbahar ve kış aylarında bir arkadaşınız geldiğinde ona ne ikram edersiniz? Ya Türk kahvesi, ya granül kahve ya da çay. Peki bir değişiklik yapıp farklı bir lezzet ikram etmeye ne dersiniz? Bunun için öncelikle şimdi vereceğimiz fındık ezmeli sıcak çikolata tarifini kendiniz bir deneyin,...
  4. Evde röfle nasıl yapılır?

Evde röfle nasıl yapılır?

Röfle, saçlara kendi renginden 1-6 ton arasında değişecek şekilde yapılan renklendirme işlemidir. Küçük tutamlarda ayrılan saçlara hazırlanan boya uygulanır ve gerektiği kadar bekletilir. Esmerlerde saçı yumuşatmak için kullanılan röfle, açık tenlilerde daha farklı görünümler sağlayabilir. Hatta bazılarına göre röfle açık tenlilere daha çok yakışmaktadır. Bununla birlikte kime yakışıp...
  5. Evde parfüm nasıl yapılır?

Evde parfüm nasıl yapılır?

Parfümlerin cep yakan fiyatlarının ve bilinmeyen ve günümüz ticaret hayatında var olan risklere rağmen gündelik koşuşturmalarımız parfümü zaruri hale getirmektedir. Bazı insanlar bünyeleri gereği çok aşırı terlerken bazıları da ne kadar yoğun tempoda çalışırsa çalışsın bir gram terlememektedir. Bu tür insanlar parfüme çok ihtiyaç duyamaz ve hatta parfüm kullananları tenkit dahi edebilir. Ama...

Sayfayı Paylaş