gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cilt bakımı nasıl yapılır cilt bakımı önerileri kolay cilt bakım yöntemleri

Güzelliğin başrol oyuncusudur cildimiz. Gençliğe ve güzelliğe giden en büyük yoldur. Bizde onun için, cildimize iyi bakmalı ve ihtiyacı olan tüm bakımları yapmalıyız. Ama nasıl mı; onu da bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler!

TÜM CİLTLER İÇİN CİLT BAKIMI
    Bal ve buz maskesi uygulayabilirsiniz. Bal maskesi hem cildinizi arındırır, hem besler. Yarım kahve kaşığı balı, iki kahve kaşığı nemlendirici kremle karıştırın ve 15 dakika yüzünüzde bırakın. Haftada bir kez uygulayın. Buz maskesini ise her sabah uyandığınızda kolaylık uygulayabilirsiniz. Cildinizi canlandırı ve gerginleştirir.

KURU CİLTLER İÇİN CİLT BAKIMI
    Bir yumurtanın sarısını bir yemek kaşığı bal ve bir yemek kaşığı zeytinyağı ile iyice karıştırın. Maskeyi yüzünüze sürün ve 15-20 dakika bekletip, nemli havlu ile maskeyi yumuşatıp, bol su ile durulayın.

NORMAL CİLTLER İÇİN CİLT BAKIMI
    Olgunlaşmış yarım şeftalinin kabuklarını soyup ezin. İçine bir çay kaşığı elma sirkesi, yarım tatlı kaşığı bal ve birer tane A ve D vitamini kapsülü katarak iyice karıştırın ve cildinizi temizledikten sonra bu karışımı sürün. Yarım saat bekledikten sonra cildinize önce sıcak sonra soğuk su ile yıkayıp yumuşak bir havlu ile kurulayın.

YAĞLI CİLTLER İÇİN CİLT BAKIMI
    Aktardan ya da eczaneden alacağınız kuru kili ılık suda eritin. İçine bir kaç damla limon, bir tatlı kaşığı bal, bir tatlı kaşığı süzme yoğurt ekleyip, kerm kıvamına getirn ve cildinize uygulayın. Cildinizde kuruduğunu hissettiğinizde bol su ile durulayın.

Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çikolatalı cilt bakımı nasıl yapılır

çikolatalı cilt bakımı nasıl yapılır

çikolatalı cilt bakımı çikolatanın cilde faydaları Eğer sizde benim gibi çikolata tutkunuysanız bu cilt maskesini çok seveceksiniz Sadece tatlılarda pastalarda ve atıştırmalık olarak yediğimiz çikolatanın gün gelipte cilt için özellikle maske olarak kullanılacağını düşünmemiştim bile Birçok uzman çikolatanın zararlarını söylesede bakın ne kadar faydaları olduğu yine uzmanlar tarafından...
  2. Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ?

Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ?

cilt bakımı, evde cilt bakımı, nasıl yapılır, ne kullanılır, güzellik hakkın bilgiler için yazımıza buyrun meleklerim. EVDE CİLT BAKIMI Cilt bakımı uygulamaları için profesyonel uzmanlardan yardım alabileceğiniz gibi, kendi evinizde cildinizi daha sağlıklı ve ışıltılı bir hale getirebilmek adına kendi cilt bakımınızı kendinizde yapabilirsiniz. Öncelikle günlük cilt bakımı...
  3. Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Erkek Cilt Bakımı Nasıl Yapılır artık erkeklerinde kendilerine bakmaları ile birlikte oldukça çok aranan bir bilgi haline dönüşmüştür.Erkeklerde uyandı artık kendilerine nalıyorlar doğal olarak Erkek ciltleri aslında kadınlardan yapı gereği daha problemlidir ve bakımı zordur her üründe olmaz erkeklerin zorlu ciltleri için en etkili krem Kayısı Özlü Cilt Bakım Kremi dir bu krem zor ciltler...
  4. Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

kızlar cildim sorunlu acaba Cilt Bakımı Nasıl Yapılır önerilerinizi bekliyorum .
  5. Çikolatalı Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ?

Çikolatalı Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ?

çikolatalı cilt bakımı,çikolata ile cilt bakımı nasıl yapılır,çikolata maskesinin cilde faydaları,çikolata maskesi cilt bakımı Cilt bakımı ve yüz maskelerinin ana maddeleri her geçen gün daha doğal mazlemelere doğru yöneliyor. Aynı zamanda kozmetik ürünlere bağlı maskelerinde cilt için faydalı olanlarıda bulunmaktadır. Her cilt için uygun olan doğal maskeleri hazırlamak mümkün… Doğada...

Sayfayı Paylaş