gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evde Deterjan Yapımı nasıl oluyor ya

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evde Deterjan Yapımı nasıl oluyor evinde deterjan yapan var mı? Hani Münir Özkul ve Adile Naşit'in filminde damadı evde deterjan yapmıştı evi köpük basmıştı ya oda geldi aklıma ama ben evde deterjan yapmak istiyorum :) Bilen varsa nasıl yapıldığını yazsın :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde Deterjan Yapımı nasıl oluyor ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Kumpir Yapımı nasıl oluyor

Evde Kumpir Yapımı nasıl oluyor

Merhaba kızlar kocişim kumpiri çok seviyor nedense o seviyor diye bende sevmeye başladım sürekli dışarı çıkmak zorunda kalıyoruz kumpir yemek için ama benim aklıma kumpiri evde yapmak geldi de işte tarifini bilmiyorum aranızda evde kumpir yapan varsa bana tarifini versin lütfen.
  2. Evde Lahmacun Yapımı nasıl oluyor

Evde Lahmacun Yapımı nasıl oluyor

Merhaba arkadaşlar sizden bir konuda yardım isteyeceğim acaba aranızda Evde Lahmacun Yapımı bilen var mı evde lahmacun nasıl yapılıyor lütfen bana yazın.
  3. Ev Yapımı Çikolata nasıl oluyor ya

Ev Yapımı Çikolata nasıl oluyor ya

Merhaba kızlar evde çikolata yapılır mı yapılırsa nasıl yapılır ben öğrenirsem bende yapmayı kesinlikle düşünüyorum. çikolata seven biri olarak evde kendi yaptığım çikolataları yemek ve ikram etmek hayal ediyorum da ne güzel olur ya :)
  4. Ev Yapımı Mum nasıl oluyor

Ev Yapımı Mum nasıl oluyor

Arkadaşlar ben de bir mum aşkı var çok seviyorum mumları. Kokulu kokusuz renkli renksiz irili küçüklü bir ton mum aldım ve şimdi de mümkünse evde kendim mum yapabilir miyim diye düşünüyorum acaba Ev Yapımı Mumlardan anlıyan var mı yani mum nasıl yapılır?
  5. Ev yapımı bulaşık deterjanı yapılışı

Ev yapımı bulaşık deterjanı yapılışı

Mutfaklarda yiyecek hazırlarken ve evde gıda tüketirken tabak, tencere, tava gibi nesneler kullanılır. Bu nesneler kullanım sonunda gıda artıkları ile kirlenmiş hale gelir. Hemen hemen her gün gerçekleştirilen bulaşık yıkama eylemi de bu nesnelerin temizliğini sağlamak için gerekli olan eylemdir. Bulaşıklar elde ya da makine yardımıyla yıkanır. Fakat nasıl yıkanırsa yıkansın sadece su, gıda...

Sayfayı Paylaş