gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Evde DoĞal Maskeler

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

arındırıcı yüz maskesi saç için kil maskesi lekeler için doğal maskeler yüz arındırıcı maske cilt maske Sevgili melekler ben cilt temizliğine ve güzelliğine çok önem veririm . o yüzden evde kendim yaptığım maskeler uygularım.Mesela benim cildim karma yumurta sarısı ve balı karıştırıp yüzüme uygularım .Yarım saat kaldıktan sora durularım.doğal nemlendirici olarak ta sütün içersine doğrayıp yarım saat bekledikten sora yüzüme uyguladığım salatalık maskesini yaparım .Haftada 1 de kil maskesi uygularım aktarlarda ucuza alabileceğiniz kili suyla krem haline getirip yüzünüze uygulayın yarım saat sonra durulayın.Kil yoksa 1 yemek kaşığı yoğurta 1 çay kaşığı karbonat koyup karıştırın onuda yüzünüze uygulayın ve kurumasını bekleyin, kuruduktan sonra elinizle kese yapar gibi temizleyin buda çok güzel arındırıcı maske ama bazı ciltlerde tahrişe yol açabiliyor . O yüzden bunu uygulamadan önce cildinizin bir kısmına uygulayın.ve yine 2 haftada bir yüzünüzü maden suyuyla yıkayın yanlız gözünüze temas etmesin.ayrıca şunuda söyliyim ilerki yaşlarda yaşlılık belirtisi olarak çıkan kahverengi lekeleri engellemek için elinize her gün limon uygulayın annem yapıyo ve daha lekeler çıkmadı.hoşçakalın meleklerrrrrrrrrr

2. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunları uyguluyorum çok faydalı

3. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel öneriler şimdi yumurta ve balı deneyeceğim

4. emir34

emir34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında bunları hem yemek hem yüze sürmek gerçekten çok etkili oluyor
    fakat bazı ciltler oldukça hassalık gösterip tahriş olabiliyor.

5. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

çok sagol bende önem veren biriyim bunlar çok güzel olucaklar

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    bu maskeleri deneyen biri olarak şunu söyleyebilirim 32 yaşındayım ama Maşallah hala 18 gösteriyorum bunu önce Allaha sonrada maskelere borçluyum:) denemenizi tavsiye ederim

Evde DoĞal Maskeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğal maskeler

doğal maskeler

Cildinizi beslemenin dışında canlandırıcı özelliği de olan maskeler, yüzün gençleşmesini, kan dolaşımının hızlanarak çalışmasını ve oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlar. Maskelerin hemen hepsinde su oranı yüksektir. Maske sürülünce suyun hemen uçmasını, cildin serinlemesini, rahatlamasını, gözeneklerin büzülmesini sağlar. Maske çıkarıldığında ise kan damarları açılır,...
  2. doğal maske

doğal maske

kil 1 çay kaşığı portakal yağı 1 çay kaşaığı buğday özü yağı biraz şeftali suyu yada elma yağı karıştırın.yüzünüze sürün.kuruduktan sonra yüzünüzü yıkayın:D
  3. Gözlere doğal maske

Gözlere doğal maske

göz dinlendirici maske göz kırışıklığı için doğal maske gözaltı kırışıklıkları için doğal maskeler yorgunluğu çevresi Gözlere doğal maske Göz çevresindeki deri çok hassastır. Biraz yorgun olsak, karnımız acıksa, ağır bir yemek yesek, uykusuz kalsak ya da canımız sıkılsa hemen tepki gösterir. Gözlerimizin altı torbalanır, şişer veya mor hareler oluşur. Güneş ışınları göz...
  4. Cildi nemlendirmek icin ev yapımı doğal maske

Cildi nemlendirmek icin ev yapımı doğal maske

cildi nemlendirmek için maske Bir avuç gelincik yaprağına yarım avuç taze maydonoz ve salatalık tohumu ile üç baş lale soğanı ile dövün ve ezin.Bu karşımı bir kap içine koyun ve 15 dakika kadar pişirin ve sonrada süzün. Bu posaya krem olana kadar palamut unu ilave edin ve kaymakla birlikte karıştırın ve yoğurun. Hazırladığınız bu kremi menekşe yağı ile beraber yumuşatın ve kavonoza koyarak...
  5. Doğal maskelerle evinde cildini canlandır

Doğal maskelerle evinde cildini canlandır

Cildinizi canlandırın ve maskelerinize artık daha da özen gösterin. Yaz zamanlarında ve diğer tüm zamanlar da cilt unutulmaması gereken bir konu olduğunu her zaman size hissettirecektir. Yüzünüz güzel olunca ruhsal olarak da kendinizi mutlu hissedersiniz. Temiz olunca siyah noktalarınızın olmadığı aknelerinizin ve lekelerinizin olmadığı bir cilt her aynaya baktığınızda sizin için pozitif...

Sayfayı Paylaş