gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde dondurma tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

evde dondurma nasıl yapılır ev yapımı dondurma tarifi
    Yaz geliyor benim gibi dondurma tutkunları, bu yaz dondurmayı evde yapmalarını tavsiye ediyor ve tabi ki bunun içinde evde dondurma nasıl yapılır diye de bilgiler aktararak evde dondurma tarifi de veriyorum Melek'ler:)

Malzemeler:

1 adet yumurta
    1 kutu krem şanti
    1 paket kakao
    1 buçuk çay bardağı şeker
    1 su bardağı süt

Yapılışı:

Yumurta ve şekeri bembeyaz olana kadar çırpın.Ardından sütü ilave edin.krem şantiyi ekleyin ve köpürene kadar çırpın (10 dk aradan sonra) kakaoyu ekleyin.dolapta 1 gece bekletin.

not: 1 gece dolapta beklettikten sonra servis yapınız.

Evde dondurma tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev yapımı dondurma nasıl yapılır?

Ev yapımı dondurma nasıl yapılır?

Ev yapımı dondurma nasıl yapılır? Selam kızalr bu yaz dondurmayı evde kendim yapmak istiyorum ama evde dondurma nasıl yapılır bilmiyorum.
  2. Ev Yapımı Dondurma Tarifi istiyorum sizden

Ev Yapımı Dondurma Tarifi istiyorum sizden

Selam kızlar ben evde çocuklarıma dondurma yapmayı düşünüyorum tahmin ettiğiniz gibi nasıl yapılacağını bilmiyorum dondurma tarifini bilen var ise benimle paylaşırsa çok sevinirim.
  3. Ev Yapımı Vanilyalı Dondurma Tarifi ister misiniz kızlar?

Ev Yapımı Vanilyalı Dondurma Tarifi ister misiniz kızlar?

Ev Yapımı Vanilyalı Dondurma Nasıl Yapılır Vanilyalı Dondurma Tarifi, Resimli Daha önce sitemizde evde dondurma nasıl yapılır diye biligi içeren bir çok konuya değinmiştik. Şimdi de benim gibi dondurma sevenlere evde vanilyalı dondurma nasıl yapılır diye bilgiler veriyor ve ilgili tüm arkadaşlara işte ev yapımı vanilyalı dondurma tarifi burada diyoruz! Malzemeler: 2 su bardağı...
  4. Ev Yapımı Vişneli Dondurma Tarifi Buyrun

Ev Yapımı Vişneli Dondurma Tarifi Buyrun

vişneli dondurma vişneli dondurma tarifi Yaz sıcaklarının iyiden iyiye hissedildiği ve bunalttığı şu sıcak günlerde hepimizin en çok tükettiği gıda hiç kuşkusuz dondurma melekler. Bu lezzetli, serinletici ve besleyici gıdayı güvendiğiniz yerlerden almanızı özellikle hatırlatmak istiyoruz. Bunun dışında evde de kendiniz yapabileceğiniz vişneli dondurma tarifini sizlerle paylaşıyoruz......
  5. Salepli fıstıklı dondurma tarifi

Salepli fıstıklı dondurma tarifi

Bu konu; salepli fıstıklı dondurma tarifi ile ilgili bilgi vermektedir. Ev yapımı dondurmaları kıvamını tutturabilen marifetli hanımlar bu saatten sonra hazır dondurmayı pekte düşünmezler bence. İstediğiniz aromayı ekleyerek hazırlayabileceğiniz dondurmalarla sıcak havaları buz gibi bir lezzetle taçlandırabilirsiniz yada şerbetli tatlılarınıza (dilber dudağı gibi) eşlik edecek olan ev yapımı...

Sayfayı Paylaş