gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evde duş jeli yapabilirmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Herşeyin doğalı en güzeli.Evde yoğurt yapıyorsak mesela duş jeli niye yapamıyoruz?Ya da yapabiliyor muyuz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
evde duş jeli yapabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bübchen duş jellerini deneyenler?

Bübchen duş jellerini deneyenler?

Merhaba kızlar:)Bebeğim için doğal duş jeli acaba ne alsam diye düşünürken 1 hafta önce Gratiste dolaşırken Bübchen'in duş jellerine rastladım...Seyahat boyları da var her yere sığabilecek cinste:)E önümüzde yaz tatil için sığar mı sığdı mı derdide yok ..Kokusu hele beni benden aldı.Yumuşacık bedeni misler gibi oldu Su Nazımın:)Kısa lafın kısası deneyenlerin tavsiyelerini merak ediyorum...
  2. Evde Duş Jeli Yapımı

Evde Duş Jeli Yapımı

Bu konu; Evde Duş Jeli Yapımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, herşeyin doğalı ve ev yapımı son yıllarda hayli revaçta. İnsanlar elden geldiğince doğal yaşayabilmenin yollarını arıyorlar. Yoğurttan peynire evde yapılmaya çalışılırken cilt bakımı ürünleri ve makyaj malzemelerinin de evde yapılmazı mümkün. Şimdi vereceğimiz tarifle de evde duş jelinizi kendiniz...
  3. evde kır pidesi yapabilirmiyim

evde kır pidesi yapabilirmiyim

Selam melekle,r eşim pideye bayılıyor ve hemen her hafta bir kere pide yemeye gidiyoruz.Ama ben dışarda yemekten yana değilim, evde kır pidesi yapabilirmiyim?
  4. kendim güzellik maskesi yapabilirmiyim evde ?

kendim güzellik maskesi yapabilirmiyim evde ?

Arkadaşlarıma bakıyorum da kendilerine çok bakıyorlar. Bir sürü kremler maskeler kürler. Ben de özeniyorum ama durumumuz kozmetiklere para yatırmaya yetmez. Diyorum ki ben de evde kendi kendiem birşeyler yapsam güzelleşsem, olur mu?Evde neler yapabilirim ?
  5. Evde Sucuk Yapabilirmiyim?

Evde Sucuk Yapabilirmiyim?

Eşim sucuğu çok seviyor ancak benim de dışardan alınan sucuk hiç içime sinmiyor.Acaba evde kendi kendime yapabbilirmiyim dersiniz?Evde oluyorsa nasıl yapabilirim?

Sayfayı Paylaş