gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde Epilasyonun Yapılışı

Konu, 'Bitkisel Tüy Dökme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

oksijenli su tüy tüyler nasıl sarartılır sac nasıl sarartılır tüylerin rengini açmak lazer epilasyon yapılışı Dudakların üzerindeki, hiç de hoş olma*yan tüyler kadar kötü bir şey yoktur. Bunlar bazen de yanaklarda veya kulak memesin*de de oluşabilir. Bazı kadınlar bunları çok değişik şekillerde yok eder. Bu tüyler fonk*siyonel bozukluklardan, daha çok iç salgı bezlerindeki bozukluklardan oluşur. Eğer esmerseniz ve sert tüyleriniz varsa, muhak*kak enstitüde balmumuyla epilasyon yaptır*manız gerekir. Eğer tüyleriniz çok inceyse ve yalnızca hafif bir gölge oluşturuyorsa, kendiniz bunların rengini açabilirsiniz. Oksijenli Suyla 20 Dakikada Renk Açma Bazıları, oksijenli suyun tüyleri çoğalttığı*nı, beslediğini söyler. Aslında bu yanlıştır. Tüy sararır, incelir, kurur ve sonunda kırılır. Deneyin, sonuçtan çok memnun kala*caksınız, üstelik işlemin uygulanması da çok basittir. • İyi temizlenmiş, pisliklerden arınmış bir cilde, her zamanki toniğinizden sürün.
    • Daha sonra, oksijenli suya batırılmış bir pamukla tamponlayın ve 20 dak. kadar bekletin
    • Sonunda sadece suyla yıkayarak temiz*leyin.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Evde Epilasyonun Yapılışı
    bilgilendirdiğin için çok sağol rüyacığım

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Evde Epilasyonun Yapılışı

oksiyenli suyu eskiden kullanirdim,simdi ise lazer yaptiriyorum.oksijenli su ise yariyor.

4. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ooooo degişik yöntem dogrusu

Evde Epilasyonun Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde lazer epilasyon...

evde lazer epilasyon...

evde lazer epilasyon evde lazer epilasyon kullanım aleti cihazları slm arkadaşlar evde herkesin kolaylıkla uygulayabileceği lazer cihazları çıktı aranızda kullanan varmı acaba ben aldım ama henüz tam olarak kullanamadım işlerimden dolayı biraz zaman alıyor kullanan varsa aranızda sonuç alabildinizmi acaba teşekkürler.
  2. Evde epilasyon nasıl yapılır?

Evde epilasyon nasıl yapılır?

epilasyon nasıl yapılır video epilasyon nasıl yapılır yanak kıllarına çözüm kulak kıllarına çözüm yüzümdeki tüylerden kurtuluruz Bayanların tüy sorunlarını gidermek için çeşitli yöntemlere başvurulur bunlardan aslında kesin ve kökten çözüm epilasyondur seans olarak gideceğiniz epilasyona zamanla tüylerinizden ömür boyu kurtulabiliyorsunuz Bu epilasyon olayını evde yapabilirmiyiz ve nasıl...
  3. Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

ağda yapılışı agda yapilisi epilasyon aleti nasıl kullanılır ağdalı epilasyon aleti Epilasyon aleti ile ağda yapılışı hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyorum. Ağda; vücudumuzda istenmeyen tüylerin yok edilmesi için yapılır. Epilasyon aleti ile ağda ise ağda yapım metotları arasında en çok sabır gerektirendir. Epilasyon aleti ile ağda, gerek kısa tüyleri alabilmesi, gerekse...
  4. Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri

Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri

Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri - Epilasyon yaparken canım çok acıyor acaba Evde Acısız Epilasyon Yöntemleri nelerdir siz ne yapıyorsunuz banada önerin lütfen.
  5. Evde lazer epilasyon yapmak mümkünmü?

Evde lazer epilasyon yapmak mümkünmü?

Evde lazer epilasyon yapmak, ipl yöntemi ile gerçekleşmektedir. İpl’nin açılımı yoğun ışık demetidir. Bu yöntemle, yoğun olarak verilen ışık demeti sayesinde, kıl kökleriniz nazik bir biçimde yakılarak, lazer epilasyon işlemi gerçekleştirilir. Evde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde, dudak üstüne, bacaklara karın bölgesine, kollara, çene kısmına ve bikini bölgesine, epilasyon...

Sayfayı Paylaş