gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evde fesleğen yetiştirmek istiyorum olur mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar, bazı restaurantlarda masaların üstünde ve evlerin balkonlarında görüyorum mis gibi fesleğen kokuları geliyor. Acaba ben de evde fesleğen yetiştirebiklir miyim, yardımcı olabilir misiniz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

evde fesleğen yetiştirmek istiyorum olur mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üşürsem evim olur musun?

üşürsem evim olur musun?

elini tutsam, dünyanın öbür ucuna benimle birlikte gelir misin? bekle desem, dünyanın bir ucunda beni bekler misin? mihengim, turnusol kağıdım olur musun? yüreğimin suyu bulandıkça onu durultacak iksirim? kapılar kapandığında kapım, yollar aşındığı vakit y***** saklanmak istesem duvarım olur musun? özgürlüğüm ve mapushanem? dağın tavşanı, çölün ceylanı, gecenin hayalleri bağrına bastığı gibi...
  2. Evde Diş Taşı Temizliği Olur mu Nasıl Olur ?

Evde Diş Taşı Temizliği Olur mu Nasıl Olur ?

evde diş taşı temizliği evde diş taşı nasıl temizlenir Sağlıklı bir vücut için beslenmemizin ilk durağı olan ağız ve diş sağlığı çok önemlidir melekler :) Diş sağlığımızı korumak için elbette ki onları temiz tutmamız gerekir. Ancak zaman zaman oluşan diş taşları için de bazı işlemler yaptırmamız gerekebilir. Diş hekimleri tarafından yapılan diş taşı temizleme işlemini acaba evimizde...
  3. Evde Mis Kokulu Fesleğen Yetiştirmek İster misiniz Melekler ?

Evde Mis Kokulu Fesleğen Yetiştirmek İster misiniz Melekler ?

Evde Fesleğen Yetiştirmek İçin Evde Fesleğen Nasıl Yetiştirilir Sevgili melekler, balkonların yanından ya da bahçelerden geçerken buram buram gelen mis gibi fesleğen kokularını mutlaka siz de duymuşsunuzdur. :) Eğer bu kokuyu seviyor ve evinizin balkonu için yetiştirmek istiyorsanız şimdi sizlerle paylaşacağımız evde fesleğen yetiştirmek için bilinmesi gerekenlerle ilgili yazımızı mutlaka...
  4. Evde Fesleğen Bakımı

Evde Fesleğen Bakımı

bu konu fesleğen bakımı hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Hoş kokusu ile evlerde ençok yetiştirilen fesleğen bakımı hakkın da bilgi sahibi olmak isteyen bitkiseverlere fesleğen yetiştirilmesi ve bakımı hakkında genel bilgileri sunuyoruz. Fesleğen bitkisi fazlaca dallanıp budaklandığı gibi çiçekleri de çok bol olur. Sonbahara kadar tekrar tekrar çiçeklenebilirler. Oluşan tohumları...

Sayfayı Paylaş