gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

evde fokk varr

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

kedi köpek neyse oluyor alışıldık hatta evinde yılan besleyende duydum ama fok besleyenı ilk defa duyuyormm :) :dil: evinizde fok besler misiniz sahsen hiçç düsünmemmm

Son düzenleme: 17 Ağustos 2009
  2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: evde fokk varr
    fok balığını severiim ama evde düşünemem[​IMG][​IMG] şirinler yaaa

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

çıksss olmazz:D:D:herkes aid olduğu yerde olmalıı daha doğru olar:D:Demeğine sğalık

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

yuh anam ben kedimden memnunum :)

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun yorumlar için iyyyy evde ne tuhaff dimi?

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

amanin bu ne ya,üstüne para verseler eve alamam valla:D severim ii hoş da evde besleyemiyorm ben hayvan,kuşdan bile tırsıyom nerden çıkacağı belli değil :D

evde fokk varr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soygun varr

Soygun varr

1-Amerika’da=Florida nın Tallahassee kentinte Jaron Grosby ile Wesley Jackson , bir evden 2 televizyon çaldı.Unuttukları kumandaları almaya dönünce yakalandılar. 2-Güney Carolina da Aiken kentinde süpermarketten 2 kasa bira çalan hırsız aracına binip kaçtı.Ancak 100 metre sonra benzini bitince arkasından koşan kasiyer onu yakalayıp dövdü. 3-OKLAHOMA eyaletinde bir tutuklu kaçırdığı...
  2. Tavsiyenize ihtiyacım varr......

Tavsiyenize ihtiyacım varr......

Yarın benim için çok özel bir gün. Fakat hediye olarak sevgilime ne alacağımı bilmiyorum. Ona çok sevdiğim bir tatlıyı yapmıştım ve çok beğenmişti. Bir daha yapsana diye tutturuyordu bana. Sizce hediye olarak kalıcı bir şey değil ama özel bir gün için sevdiği bir şeyi vermem için tatlı uygun mu? Giyim olarak biraz seçicidir bu yüzden pek guvenemiyorum begenmeyebilir. Aslında bir şey...
  3. Sorunummm Varr..!!!!!

Sorunummm Varr..!!!!!

sLm kızlarr...!! Size bişey danışmak istiyorum.Ben 13 yaşındayım..Ailemle sorunlarım oluyor.Bu yüzden onlardan uzak olmaya çalışıyorum.Bunun için çalışmak istiyorum.Ama yaşım çok küçük..Mesela yaşıma uygun hangi işler var??? :tik: :raila: ipatla
  4. Yüzümde Lekelerim Varr meleklerr

Yüzümde Lekelerim Varr meleklerr

cilt lekeleri cilt sorunları yüzdeki kahverengi lekeler nasıl geçen ne kullanmalıyımm leke tedavisi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler benim çok büyük bir problemim varrr yüzümdeki kahverengi lekeler :uhu: eskiden yüzümm de tek leke yoktuu ama son 3 yıldır sanırım dudağım üstünde yanakalrımda ve birazda anlımda lekeler oluşmaya başladıı geçmiyor birtürlüü çok morelimi...
  5. imdatt düğün varr!!

imdatt düğün varr!!

arkadaşlar abimin düğünü var elbisem vs.. herşey hazır ama saçımı nasıl yaptırcağıma dair hiçbir fikrim yokk yardımınıza ihtiyacım var sizce hangi modeller ?

Sayfayı Paylaş