gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Evde Fön çekmenin Püf Noktaları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

erkek fön çekme teknikleri fön çekme teknikleri erkek saçına saçına saça
    Evde fön çektirgimiz zaman ipek gibi olan saçlarımız, aynı şeyi biz denemeye kalktığımızda bir türlü aynı etkiyi yaratamıyor. Bunda şaşacak bir şey yok. Her işin bir tekniği var. İşte adım adım evde fön çekme.

1.Adım:

Saçı 3-4 bölüme ayırın. Her bölümü, kendi etrafında burun, klipslerle başınızı sabitleyin. Bu tutamlar fön çekerken diğer tellere karışmaz, böylece saçınızı parti parti şekle sokabilirsiniz.

2.Adım:

Bölümleri öyle bir sabitleyin ki saçı açtığınızda tam dibinden fön çekebilirsiniz.

3.Adım:

Parlak olması için her bukleye tek tek fön çekim. Fönü, her zaman yukarıdan aşağıya doğru ve dipten uçlara doğru tutun. Fönünüz 45 derecelik bir açıda olsun ki teller dağılmadan dış yüzey yatışsın ve parlasın.

4.Adım:

Uçların güzel görünmesi için tutamları fırçaya sarın, iç ve dış taraftan fön çekin, boşaltın. Her tutamda bu işlemi tekrarlayın.

5.Adım:

Fön sırasında, her bukleyi dipten başlayarak aşağıya doğru çekiştirin. Böylece düz ve ipeksi bir görünüm elde edersiniz.

6.Adım:

Şeklini koruması için saçınız tam olarak kuruyana kadar tarayarak fön çekin

Evde Fön çekmenin Püf Noktaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev için püf noktaları..

Ev için püf noktaları..

Ev İçin Püf Noktaları 1) Gözlüğünüzün vidası çok çabuk çıkıyorsa vidayı takmadan önce,vidanın gireceği deliğe renksiz oje damlatın.Vidayı öyle takın. 2) Satın aldığınız ayakkabılar ayağınızı sıkıyor ise onları bir kaç dakika buhara tutun. 3) Makasınızı bilemek istiyorsanız,zımpara kağıdı kesin. 4) Halıdaki sigara yanıklarından,*yanık* y*er*ler üzerinde zımpara kağıdı ile dairesel...
  2. Evde kalıcı fön çekmenin püf noktası

Evde kalıcı fön çekmenin püf noktası

fön çekmenin püf noktaları fön çekme evde saça çekme Saçınız fön çekmek için, daha erken uyanıp, kuaförünüzün yolunu tutmanıza gerek yok Melek'ler. Evde kendi fönünüzü kendiniz çekebilirsiniz. Üstelik kalıcı bir fönede sahip olabilir siniz. Nasıl mı; buyrun işin sırrı Melek'ler; Saçlarınızı iki kere avucunuzun ortası kadar şampuanla yıkayıp, iyice durulayınn. Hatta yapabiliyorsanız son...
  3. Evde Saç Boyamanın Püf Noktaları

Evde Saç Boyamanın Püf Noktaları

evde saç boyama teknikleri püf noktaları saç boyası renkleri modelleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Evde Kuaföre gitmeden kendi kendinize boyamanız için sizlere püf noktaları sunacağız melekler. hatırlarsanız bir önceki konumuzda sizlere evde saç bakım maskelerinizi kendiniz yapabilirsiniz başlıklı konumuz ile önerilerde bulunmuştuk. Saç maskelerinizi ve saçınız...
  4. Evdeki Dağınıklıktan Kurtulmanın Püf Noktaları!

Evdeki Dağınıklıktan Kurtulmanın Püf Noktaları!

dağınıklıktan kurtulmak için, evdeki dağınıklık, ev nasıl toplanır Hele de evde küçük bir çocuk varsa dağınıklık kaçınılmazdır Melekler. Etrafa dağılmış cdler, dergiler ya da kitaplar, yatak odasındaki kıyafetler, çocuk odasındaki hatta salondaki oyuncaklar insanı çileden çıkarsa da dediğimiz gibi kaçınılmazdır. Önemli olan evde belli bir düzeni oturtmak ve bu işi nasıl yapabileceğimizi...
  5. Eyeliner nasıl çekilir? Eyeliner çekmenin püf noktaları

Eyeliner nasıl çekilir? Eyeliner çekmenin püf noktaları

eyeliner nasıl çekilir, eyeliner'ı nasıl sürmeli, eyeliner çekmenin püf noktaları, eyeliner çekme yöntemleri, eyeliner çekme hakkında bilgiler Eyeliner geçmişten günümüze herzaman trendlere girmeyi başaran ve etkisini hiç kaybetmeyen en efsane makyaj uygulamasıdır. İnce uygulanmış bir eyeliner'ı günlük kullanabildiğiniz gibi, iyi uygulanmış bir eyeliner'ı en özel geceler ve hatta...

Sayfayı Paylaş