Kızlar acaba evde hangi cins köpekler beslenir?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Kızlar acaba evde hangi cins köpekler beslenir?
Merhaba Melekler. Ben eve köpek almak istiyorum ama annemi ikna edemiyorum. Bunun için araştırma yapıyorum. Evde hangi cins köpeklerin beslenmesi en uygun olur?

Evlerimiz genelde bir çok köpeğin gereksinim duyduğundan daha az alana sahiplerdir.Köpeklerden bir çoğu çok az tüy döker ve neredeyse hiç havlamazlar.Bir çok köpek tütü apartmanda bakılmaya adapte olmuştur. Bu köpeklerin az egzersiz ihtiyaçları vardır.

Bu yazımızda size Apartmanda Beslenecek Köpek türlerinden bir kaçını sizlerle paylaşıyoruz..

Poodlelar

Poodlelar çok zekilerdir ve bu özellikleri onları kolay eğitilebilir köpekler listesinde üst sıralara taşır. Çok sosyal köpeklerdir ve insanların etrafında olmaya bayılırlar. Yaşam enerjileri yüksektir ve sizi gülümsetmeyi iyi bilirlerler.

Bichon Frise

Bichon Frise Küçük tür bir köpektir ve yumuşak tüylere sahiptir. Sahibine tam anlamıyla tapar. Çok sessizdir ve bu yüzden de apartman yaşantısına uygun bir cinstir. Sürekli neşeli ruh hali sizi içine çeker, oldukça zeki olmasından dolayı kolay eğitilebilir.

Bulldoglar
Bulldoglar’ın görenler sinirli bir yapıya sahip olduğuklarını düşündürebilir. Bu dış görüntü sizi yanıltmasın, en cana yakın köpek türlerinden biridir. Yine de aralarından agresif olanlar çıkabilir.

Shih
Shih Tzu mutlu bir karaktere sahip şirin bir köpektir. Arkadaş canlısı olması arkadaş edinmesini kolaylaştırır. Duyuları gelişmiştir ve bu da onu harika bir bekçi köpeği yapar. İnsanların etrafında olmasına bayılır ve diğer hayvanlarla da iyi anlaşır. Düzenli ve sabırlı köpek eğitimi ile olumlu gelişmeler sağlayabilirsiniz.

Vallahi aşko hiç bir köpeğin evde beslenmesini tavsiye etmiyorum. Yani en azından ben sevmiyorum kediciyim hayatım kedi al Hangi cins köpekler sorunsuz onuda bilmiyorum ama her türlü kedi besleniyor :) Bıdık ve Badem isminde iki kedimiz var çok memnunuz köpek nedir yav :D:D

Geri