gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

evde hayvan beslermisiniz...

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

evet melekler ben evde evli değilken beslerdim kedim köpeğim kuşum tavşanım cicivim vardı tabi hepsine aynı anda bakmadım. bakamazdım. ama evlenince eşim iç istemedi. keşke istese bi köpek bakıcam. bide çocuğum olursa onada mutlaka evde bakmasını isterdim. biliyosunuz köpekler çocuklara çok iyi arkadaş ve onlrın bakımını üstlenmekle birazda sorumluluk alıyolar. sizler evde hayvan beslermisiniz :confused::confused:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: evde hayvan beslermisiniz...
    Bir Husky'im vardı, kardeşime gönderdik bakması için, şu ana kadar en çok kuş besledim farklı türlerde. Ancak hiçbir zaman köpek gibi olmuyor. Kedileri de çok severim ben. Ancak evde besleyemiyorum. İmkanlar nedeniyle... Bahçeli bir evim olduğunda kedilerim köpeklerim olsun istiyorum ama. :)

3. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

evet bizimde bir köpeğimiz var
    adı paşa daha 4 aylık golden rodrıvır fakat evde bakamıyoruz malüm apartman birde çok tüğ döküyor bizde ananeye götürdük o müsait orda bakıyoruz çok seviliyor çokk...:):)

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

inşallah bakma fırsatını bulursun bilge bende bakmayı çok isterdim yaaa öf eşim istemiyo diye bakamıyorum bende isterdim köpeğim olsun

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

benım bekarken kopeğım vardı ama kardeşimin astımı olduğu için annemler bır akrabamıza verdıler.
    şimdide almak ıstıyorum eşim kabul etmiyor oda kedı ıstıyor bende kedılerı hiç sevmıyorum tırsıyorum bırazda kedılerden.:D

6. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

benim eşimde çok hoşlanır ama ben biraz korkarım o yüzden sadece kuş var bide balık.

7. dudaktan_kalbe

dudaktan_kalbe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde 2 tane muhabbet kuşum var(tarçınla kakule):melek:2 tanede kaplumbağa var (süngerle bob)kedi köpek çok severim ama evde :yo: olmuyor

8. gediz&şanmeriç

gediz&şanmeriç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bendede 5 tane japon balığı var şu an ama çocuklar doğmadan önce dobermanımız vardı adı (Asya) sonra vermek zorunda kaldık :(

9. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

eşim kabul etse basleyecemde kabul etmiyo bende çok severim heleki köpekleri

10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

paylaşımınız için teşekkürler hanımlarrr

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

çocukken ablamın ve benim bir kedimiz vardı kediye ettiğimiz zulümden işkenceden dolayı babam kediyi evden götürdü zaten o günden sonrada kedilerden korkarım :D:D
    sonra alman kurdu bir köpeğim vardı dobi oda öldü :( ondan sonra zaten hiç hayvan beslemedim düşünmüyorumda

evde hayvan beslermisiniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evinizde bir hayvan besliyormusunuz

Evinizde bir hayvan besliyormusunuz

Benim iki tane köpeğim var. Köpekleri çok seviyorum.O kadar sadık size o kadar muhtaçlar ki.İnanılmaz değer veriyorlar size.Buda sizi şımartıyor tabi.Benim köpeklarim çooook tatlı.Rott ve pekinez cinsleri.Rottu biliyorsunuzdur iri bir köpek.Pekinez de minyatür köpeklerden.Rottun adı Max pekinez olan ise Rokcy.Rocky evimde onunla çok güzel vakit geçiriyorum . Onun hastasıyım.Max ise evde ve...
  2. Evinizde Hayvan besliyormusunuz?

Evinizde Hayvan besliyormusunuz?

Evet evinizdeki minik misafirleriniz var mı acaba.. benim var 2 tane kedimm ya sizin.. 1-iran kedim adı : çakıl 2 siyam kedim adı :siyam
  3. Evde hayvan beslemenin alarjiye etkisi

Evde hayvan beslemenin alarjiye etkisi

Evde hayvan besleyenlerdenseniz mutlaka okuyun:) Bugüne kadar evde kedi ve köpeklerin beslenmesinin alerjik hastalıklara ve astım riskini arttırdığı düşünülmekteydi. Ancak yapılan araştırmalar yaşamın ilk yıllarında evcil hayvan besleyen çocuklarda alerjik nezle ve astımın daha az görüldüğünü ortaya çıkardı.Nedeni ise evcil hayvanlarda bulunan bakteriyelerdeki endotosin. Bağışıklık sistemini...
  4. evdeki hayvan saman nezlesi yapıyor

evdeki hayvan saman nezlesi yapıyor

Evimizdeki minik dostalarımız bizim için saman nezlesi tehdidi oluşturuyormuş.Evimizi iyice temizleyip bu riski ortadan kaldırabiliriz. Tipik olarak burun tıkanıklığı, burun akıntısı, haqşırık ve burun kaşıntısı belirtileri vardır. Kaşıntı, kızarıklık ve sulanma gibi göz belirtileri (alerjik konjunktivit) sıklıkla mevsimsel alerjik rinite eşlik eder. Perennial alerjik rinit (PAR) denilen...
  5. evinde hayvan besleyenler ?

evinde hayvan besleyenler ?

köpek çiftliği hayvan sevgisi Arkadaşlar evde hayvan besleyen varmı? Hamilelikten sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz bakmaya devam mı ediceksiniz yoksa birine vermeyimi düşünüyorsunuz eğer bakıcaksınız allah yardım etsin ben bir bebeğe bile zor yetişiyorum valla :)

Sayfayı Paylaş