evde hayvan beslermisiniz...

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
evde hayvan beslermisiniz...
evet melekler ben evde evli değilken beslerdim kedim köpeğim kuşum tavşanım cicivim vardı tabi hepsine aynı anda bakmadım. bakamazdım. ama evlenince eşim iç istemedi. keşke istese bi köpek bakıcam. bide çocuğum olursa onada mutlaka evde bakmasını isterdim. biliyosunuz köpekler çocuklara çok iyi arkadaş ve onlrın bakımını üstlenmekle birazda sorumluluk alıyolar. sizler evde hayvan beslermisiniz :confused::confused:

Ce: evde hayvan beslermisiniz...

Bir Husky'im vardı, kardeşime gönderdik bakması için, şu ana kadar en çok kuş besledim farklı türlerde. Ancak hiçbir zaman köpek gibi olmuyor. Kedileri de çok severim ben. Ancak evde besleyemiyorum. İmkanlar nedeniyle... Bahçeli bir evim olduğunda kedilerim köpeklerim olsun istiyorum ama. :)

evet bizimde bir köpeğimiz var
adı paşa daha 4 aylık golden rodrıvır fakat evde bakamıyoruz malüm apartman birde çok tüğ döküyor bizde ananeye götürdük o müsait orda bakıyoruz çok seviliyor çokk...:):)

inşallah bakma fırsatını bulursun bilge bende bakmayı çok isterdim yaaa öf eşim istemiyo diye bakamıyorum bende isterdim köpeğim olsun

benım bekarken kopeğım vardı ama kardeşimin astımı olduğu için annemler bır akrabamıza verdıler.
şimdide almak ıstıyorum eşim kabul etmiyor oda kedı ıstıyor bende kedılerı hiç sevmıyorum tırsıyorum bırazda kedılerden.:D

benimde 2 tane muhabbet kuşum var(tarçınla kakule):melek:2 tanede kaplumbağa var (süngerle bob)kedi köpek çok severim ama evde :yo: olmuyor

Bendede 5 tane japon balığı var şu an ama çocuklar doğmadan önce dobermanımız vardı adı (Asya) sonra vermek zorunda kaldık :(

eşim kabul etse basleyecemde kabul etmiyo bende çok severim heleki köpekleri

Geri