gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Evde Kaldım !!

Konu, 'Karikatürler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Gülmekten yarıldım bu karikatürü görünce meleklerim bu nasıl bir mantıktır yahu...Tüm evde kalmış kızlar bence bu yolu izlesin :D:deli: [​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    :) farklı bir bakış açısından bakılmış olaya.. Süper ya !!! paylaşım için teşekkürler melek..

3. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

aaa yenı anladım bende

Evde Kaldım !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde kalmış üye nasıl anlaşılır?

Evde kalmış üye nasıl anlaşılır?

melek balıklarının cinsiyeti nasıl anlaşılır Edindiğim bilgilere göre; evde kalmış kız evde kaldığını nasıl anlar ona bir bakalım.. 1- Her topicde boyunu, kilonu, yaşını, fiziksel özelliklerini yazma gereği duyuyosan kalmışın :P 2- Her gördüğün erkek nickine balıklama dalıyorsan kalmakla kalmamışın üstüne kapıyı bilem kilitlemişler :P 3- Evde kalma konusu geçtiğinde ısrarla gözlerini...
  2. Bu modeller evde kalmış kızlarımız için

Bu modeller evde kalmış kızlarımız için

evde boş boş durmazsınız hem. hadi başlayalım hemen:D
  3. Neden Evde Kaldım, Neden Evlenemiyorum?

Neden Evde Kaldım, Neden Evlenemiyorum?

neden evlenemiyorum ben neden evlenemiyorum niye evlenemedim evlenememe nedenleri Beyaz atlı prens beklemekten yoruldum diyenler için evde kalmanın sebepleri hakkında bir araştırma yazısı. Neden evde kaldım ve neden evlenemiyorum sorularınız için makul cevaplar bu yazıda. Genç, güzel, kariyer sahibi, bilgili, kültürlü, alımlı, zengin olmak gibi bir sürü özelliklere sahip olabilirsiniz....
  4. evde tek başınıza kalsanız ne yapardınız?

evde tek başınıza kalsanız ne yapardınız?

evde tek başına kalsanız ne yapardınız? sabaha kadar arkadaşlarımla parti yapar yer içeriz... walla yatarım rahat bir uyku ceker kafayı dinlerim... dışarı cıkıp gezerim bir güzel.... sevgilimle başbaşa vakit geciririm... tv deki dizime bakarım... diğer...
  5. Evinizde  Frappuccino Yapın 7 TLniz Cebinizde Kalsın !

Evinizde Frappuccino Yapın 7 TLniz Cebinizde Kalsın !

ev yapımı frappuccino evde frappuccino yapımı Şu ünlü ve de kazıkçı Starbucks kahve salonlarında bayılarak içtiğimiz ve bir de hesabı öderken bayıldığımız :D:D frappuccinoları artık evimizde yapabiliriz melekler ! Evet yanlış okumadınız, şimdi size vereceğimiz ev yapımı frappuccino tarifi ile artık 7 TL ödemeden kendi frappuccinonuzu evinizin rahatlığında yudumlayabileceksiniz. İşte...

Sayfayı Paylaş