gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Evde kalmış üye nasıl anlaşılır?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

melek balıklarının cinsiyeti nasıl anlaşılır Edindiğim bilgilere göre; evde kalmış kız evde kaldığını nasıl anlar ona bir bakalım..
    1- Her topicde boyunu, kilonu, yaşını, fiziksel özelliklerini yazma gereği duyuyosan kalmışın :p

2- Her gördüğün erkek nickine balıklama dalıyorsan kalmakla kalmamışın üstüne kapıyı bilem kilitlemişler :p

3- Evde kalma konusu geçtiğinde ısrarla gözlerini kaçırıyor üstüne alınmıyorsan kalmışın ama farkına varmamışın

4- Durmaksızın erkeklerden, boyundan posundan kilondan yaşından bahseden konular açmak için içinde derin bir istek duyuyor ve bu banlanma korkusuna rağmen yenemiyorsan kalmışındır :p

5- 30 una gelip ben hala küçüğüm diyorsan kalmışındır hatta yaşımı göstermiyorum diyorsan kesin kalmışındır ,yanına da siyah gözlüklü smile koymuşsan çıkar onları B) :p

2. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    hahahah süperdi yaa paylaşım için tşk.

Evde kalmış üye nasıl anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Kaldım !!

Evde Kaldım !!

Gülmekten yarıldım bu karikatürü görünce meleklerim bu nasıl bir mantıktır yahu...Tüm evde kalmış kızlar bence bu yolu izlesin :D:deli:
  2. Sahte Bal Nasıl Anlaşılır

Sahte Bal Nasıl Anlaşılır

Sahte Bal Nasıl Anlaşılır arkadaşalr bu konuda biliyorsanız bizede yazın
  3. düşük yapıldığı nasıl anlaşılır

düşük yapıldığı nasıl anlaşılır

Merhaba.Gebe olduğumu yeni öğrendim.Ancak etrafımda çok fazla düşük yapmış olan kadın var ve bu da beni etkiliyor.Acaba düşük yaptığımı nasıl anlarım kendi kendime?
  4. Vitamin Eksikliği Nasıl Anlaşılır?

Vitamin Eksikliği Nasıl Anlaşılır?

vitamin eksikliği, vitamin eksikliği hakkında, vitamin eksikliği ile ilgili bilgiler Sevgili melekler, Latince hayat anlamına gelen "vita" sözcüğündan türemiş olan vitamin, günlük yaşamın vücudumuzda bıraktığı etkilerden bizi korumaktadır. Vücut direncimizi sağlamanın önemli bir yolu olan vitaminlerin eksikliği durumunda vücut bazı belirtilerle bizi uyarır. Peki bu belirtiler...
  5. Apandisit Ağrısı Nasıl Anlaşılır?

Apandisit Ağrısı Nasıl Anlaşılır?

apandisit ağrısı nasıl olur, apandisit ağrısı nasıl anlaşılır,apandisit nasıl fark edilir,apandisit ağrısı neden olur, apandisit ağrısı hakkında bilgiler, Apandist, hem erken hem de kadınlarda bulunan bir organdır. Organın asıl adı Apandis (Appendix vermiformis) olarak isimlendirilmekte ve apandisit terimi ise apandisin iltihaplanması durumunda kullanılmaktadır. Apandis konum olarak karın...

Sayfayı Paylaş