gebe
  1. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

evde kalmuş kızın hazin sonu

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında BİTTERİM tarafından paylaşıldı.

Güzel melek arkadaşlarım evde kalmak istemeyenlere hediyem olsun............... koltuklarda oturup pinekleyenler, gelen görücülere benim yaşım küçük diyenler bu size ders olsun hemen evlenin durmayınnn gelen görücülerin karşısınada çıkın hadi gııızzzzzzz :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:[​IMG]

2. ulquss

ulquss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süpper ya kendimi gördüm :)

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    haklısın bacım bunu mutlunun görmesi lazım hahahahahahahahahaha

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

amaninnnnnnn gördüm gı orkiş,benim sonum mu bu .Allahım evde kalmak istemiyorum ben ya,duy sesimi bana şöle hayırlı bi kısmet nasip et aminnnnnnn.bundan sonra yaşım küçük falan demicem,gelene atlıcam:D:D

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    hahahahaha atlama gı allahın emriynen get hahahah atlarsan olmaz delü senin sonun bu gibi görünüyo mutlu yandın hahahahahahahahahahahaha

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

yaaaaaaaaaa :( hem ben daha küçüğüm tamam mı hıhhhhhhh :D

7. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende kesin evde kalnlardanım annem hep der sen bu koltukta yaşlanırsın diye aman yok gızzz evlenince ne oluyo bide o var

evde kalmuş kızın hazin sonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kedıcıgın hazın sonu

kedıcıgın hazın sonu

İşte Hazin sonnn
  2. Kedinin hazin sonu:)

Kedinin hazin sonu:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. II.Osman'ın hazin sonu

II.Osman'ın hazin sonu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kahramanların Hazin Sonu

Kahramanların Hazin Sonu

scooby doo kahramanları isimleri jerry nin sonu tom ve jerry nin sonu tweety road runner : okadar dedim bu hızlı nereye kadar diye ama dinlemedi yine bir gün çakaldan kaçarken aşırı hızdan içeri attılar orda esrar ooooo kokain e bulaştı bigün wc de şişlenerek öldü çakal : acme şirketinden aldığı malların parasının veremediği için haciz geldi...bu paraları ödeyemeyince kendini bi roketle...

Sayfayı Paylaş