gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evde Kaş Almanın Püf Noktaları!

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

evde kaş alma tüyoları, kaş nasıl alınır, evde kaş alma teknikleri

Sevgili melekler, kaşlarınızdaki fazlalıklardan kurtulmak için sürekli kuaför kapısını aşındırmak istemiyorsanız, tavsiyelerimize kulak verin. İşte evde kolayca ve düzgün bir şekilde kaş almanın 4 maddede ipuçları...

kaşlar.jpg

Birinci adım; Kaş alma işlemine başlamadan önce olabildiğince az acı ve zonklama yaşamak için ılık suyla ıslattığımız makyaj temizleme petlerini kaşlarımızın üzerinde bir süre bekletmeliyiz.

İkinci adım; Kaşları yukarıya doğru bir kaş fırçasıyla tarayıp kesmek. Bu işlemi yapmadan kaş almaya başlarsak daha açık renk olan kılların ucunu göremeyiz. Göremeyince kaşlarımızı alırken zorlanırız.

Üçüncü adım; Bizi bizden iyi kimse tanıyamaz! Yüzümüzün şekline en iyi yakışacak kaş şekline karar verip kıl köklerine olabildiğince yakın bir şekilde tuttuğumuz cımbızla, kaşlarımızın çıkış yönüne doğru almalıyız. Tam tersi yönde çekersek hem kıl kopabilir ikinci, bir işleme gerek duyabiliriz hem de yaşadığımız acı artabilir.

Dördüncü adım; Yüzümüzdeki kaş kıllarından kurtulup ferahlatıcı bir nemlendirici sürüp hafiflemenin tadını çıkarıyoruz.

Evde Kaş Almanın Püf Noktaları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Depreme dayanıklı ev almanın püf noktaları...

Depreme dayanıklı ev almanın püf noktaları...

Sağlam bir ev almanın püf noktaları... Ev almak için doğru zaman olduğunu düşünüyorsanız alacağınız evin sağlamlığı hakkında doğru soruları sormanız gerek. Profesyonel bir yardım almadan önce evinizi çıplak gözle değerlendirebilirsiniz. İşte sağlam bir ev alırken sorulması gereken sorular. Konut kredisi faizlerinin düştüğü, ipoteğe dayalı ödeme sisteminin geldiği şu günler, başını sokacak...
  2. Kaş Almanın Püf Noktaları(yeni)

Kaş Almanın Püf Noktaları(yeni)

kas almak kaş aldırmak kaş almak Kadınların en çok özen gösterdikleri yer kesinlikle kaşlarıdır.Kaşlar bakışlarımıza yüzümüze en güzei ifadeyi veren ve bizi güzel gösteren tek noktadır:)İşte meleklerim sizler en yeni kaş almanın püf noktaları. Kaş Almanın Püf Noktaları(yeni) Kaşlarımızın yüzümüzün ifadesini ve bakışlarımızın derinliğini doğrudan etkiler. İdeal kaş şeklini bulmak, kaşları...
  3. Saat Almanın Püf Noktaları

Saat Almanın Püf Noktaları

Saat en çok kullanılan aksesuarlardan biri...Peki saat alırken nelere dikkat etmelisiniz biliyormusunuz :tik: Saat alırken bunlara dikkat! Günümüzde kol saatleri işlevinden çok bir prestij simgesi olarak ön planda. Her sezon değişen stiller, trendler ve teknolojik ayrıntılar saatlere yansıyor. Ama belli başlı markaların klasik modelleri, yıllarca aynı çizgisini koruyor. Saat seçerken...
  4. Şapka almanın püf noktaları

Şapka almanın püf noktaları

Şapka alırken nelere dikkat edelim arkadaşlarım bunun bir püf noktaları var mı ?
  5. Hanımlar Şimdi Sizlere Kaş Almanın Püf Noktalarını Paylaşıyorum....

Hanımlar Şimdi Sizlere Kaş Almanın Püf Noktalarını Paylaşıyorum....

Kaş Nasıl Alınır Kaş Alma Püf Noktaları Kaşlarınızı her seferinde yanlış ve eğri alan hanımlar için işte size bazı öneriler...Doğru kaş alma yöntemlerini szinle paylaşmak istedim....Kaşları nasıl almak gerekir...Ve sizlere bazı kaş şekilleri sunmak istiyorum.... Kaşlar Nasıl Alınmalı Kaşlarımızın şeklini bozmadan nasıl almalıyız. İşte dört adımda kaşları şekillendirme.. Sürekli...

Sayfayı Paylaş