gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evde Kendiniz Yapabileceğiniz Davetiye Örneklerinden Seçmeler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ev Yapımı Davetiyeleri Ev Yapımı Davetiye Örnekleri
    Sevgili melekler, nişan, düğün ya da doğumgünü için fazla kişi çağırmayı düşünmüyorsanız, bir değişiklik yapıp davetiyelerinizi kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz :) Tabi tekrarlayalım, fala kişi çağırmayacaksanız. Yoksa son derece ağır bür yükle karşı karşıya kaşırsınız. Ev yapımı davetiyeler için sizler için seçtiğimiz bazı örnekler var. Bu güzel günde hem müthiş bir hatıra hem de misafirlerinize sürpriz olacak ev yapımı davetiye örnekleri şöyle... :)

2. can aydın

can aydın Forum Okuru

En üstekki üzerinde yıldız kelebek olan davetiye ve en alttaki davetiye simli olanın yapılışını yazarmısınız

Evde Kendiniz Yapabileceğiniz Davetiye Örneklerinden Seçmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde kendiniz yapabileceğiniz şık ilginç abajur fikirleri

evde kendiniz yapabileceğiniz şık ilginç abajur fikirleri

yapabileceğimiz icatlar abajur nasıl yapılır abajur yapma evde yapabileceğimiz icatlar evde nasıl yapılır Sevgili Meleklerim bilmem sizde benim gibi şık ve değişik bir ev dekoru ve daha doğrusu evinizin dekorunun yaratıcısının kendiniz olmasını istiyorsanız buyrun size bir kaç fikir :D:D evde kendi çabalarınız ve evde bulabileceğiniz malzemelerden yapabileceğiniz şık ve hayranlık uyandıracak...
  2. 2009 Yazı Davetiye Örnekleri

2009 Yazı Davetiye Örnekleri

resmi davetiye örnekleri davetiye örnekleri yazısı örneği resmi davet yazısı Yaz coşkusunu düğününüzde her yönüyle yaşamak istiyorsanız düğün davetiyelerinizdede yaz esintilerini kullanabilirsiniz...Buyrun size birbirinden sevimli ve güzel ve yazı anlatan davetiye örnekleri:tik:
  3. Kendiniz Yapabileceğiniz Boncuklu Takılar

Kendiniz Yapabileceğiniz Boncuklu Takılar

Meleklerim başlıkta boncuklu takılar yazıyor ama ben içine bonus olarak el işi gerektiren yani dantel türü resimler de koydum. Takıların bazıları boncuklu değil. Bunu belirtmek istedim ilk önce :) Sonra 'Vay efendim ben boncuk arıyorum bulamıyorum.'' veya ''aSqimSin bu siteden banlansın büyük suç işledi'' gibi cümleler istemiyorum :dil: :piha: Neyse konuya döneyim. :D Şimdi meleklerim...
  4. Resimli Davetiye Örnekleri

Resimli Davetiye Örnekleri

Resimli Davetiye Örnekleri istiyorum sizden davetiyemi hala seçemedim belki sizden güzel örnekler çıkar :)
  5. Ev Yapımı Davetiye örnekleri paylaşır mısınız

Ev Yapımı Davetiye örnekleri paylaşır mısınız

biz nişanlımla düğün davetiyemizi evde kendimiz yapmayı düşünüyoruz bu mümkün olur mu bilmiyorum ama deniyeceğiz bunun için de sizlerden Ev Yapımı Davetiye örnekleri paylaşmanızı rica ediyoruz:)

Sayfayı Paylaş