gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Evde Kolay Doğal Peeling Yapımları

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

kolay peeling kolay peelingler doğal peelingler doğal peeling evde Güzelliğin ilk düşmanı yüzde oluşan sivilceler ve siyah noktalardır.eğer sizin de böyle sorunlarınız varsa birkaç ipucu, okumadan geçmeyin:) .
    öncelikle cildinizi hergün düzenli olarak arındırın ve temiz tutun.
    sonrasında cilt tipinize uygun doğal maskeler yardımıyla sivilceleri kurutun ve
    gözeneklerinizde biriken kiri temizleyin.bunun için :
    tamamen doğal yoğurt maskesi uygulayabilirsiniz.
    ayrıca, yaşmayayı ılık sütte eritip bunu cildinize sürerek peeling yöntemiyle temizleyin
    ve ılık suyla yıkayın.

Yüzünüzdeki ölü cilt tabakasını atarak daha sağlıklı ve güzel biryüze sahip olmak için peeling yapmalısınız.haftada 1-2 kez peeling yapmanızı tavsiye ederim.birkaç doğal peeling yöntemi önereceğim şimdi.
    1-yoğurdun içine mısır unu ve limon suyu koyun.bunu yüzünüze iyice sürün ve 10dk bekleyip
    peeling şeklinde soyun.sonra yüzünüzü ılık suyla yıkayın.yağsız nemlendirici sürün.eğer kuru ise cildiniz yağlı tercih edin.

2-bal,yumurta sarısı ve 1-2 damla limon suyunu karıştırıp yüzünüze ince bir tabaka halinde sürün.kuruyunca tekrar bir tabaka daha sürün ve o da kuruyunca ılık su ile nazikçe
    peeling yaparak arındırın.nemlendirici sürün.

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

sagol deniz abla emegine saglık

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hemen uyguluyorum şimdi bakalım

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    sonucunu yaz canım

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler blgler için

6. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür canım.bende bi ara deniycem.ben genelde tonik olarak isveç iksiri kullanıyorum.krem olarakta bakım için inci tozu kremi.süper işe yarıyolar

7. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bende lımon suyuna tuz ıle mesaj yapıyorum ve 20 dk 15 dk kalıyo ılık suyla yıkıyorumbaya ıse yaramıstı ama her cıltte aynı bıllmıyorumm paylasım ıcın tesekkurler :)

8. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    limon suyu ve tuz yakmıyor mu canım

9. elisabetta

elisabetta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yoğurt maskesini ben de tuttum

Evde Kolay Doğal Peeling Yapımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derya Baykal‘ın kolay peeling önerisi

Derya Baykal‘ın kolay peeling önerisi

derya baykalın evi melek baykal ayakları melek baykal ayak peeling önerileri peeling Show tv de yayınlanan deryalı günlerin güzel ve becerikli sunucusu Derya Baykal her gün yepyeni önerileri,modelleri,tarifleri ile ekranlarda oluyor.Bu önerilerin hemen hemen hepsi biz bayanlara faydası yok değil. İşte size derya baykaldan kolay bir öneri daha.Denemeyen kalmasın hanımlar:):) Derya...
  2. Doğal peeling tuz ve yağ!

Doğal peeling tuz ve yağ!

doğal peeling tuz ile peeling tuzla tuz Evde kolaylıkla kendinizin yapıp uygulayacağı doğal peeling tarifini sizlerle paylaşıyorum Ağda kıvamında bir yoğunluk olu*şana dek tuz ve sıvı yağı karıştırın. Bir süngeri karışıma batırın ve vücudunuzu ovun.
  3. Evde peeling

Evde peeling

tuz şeker peeling Evde kolay peeling yapımı nasılmış meleklerim öğrenelim hep birlikte ama dikkat edilmesi gerekleri iyi öğrenelim cildimiz güzel olcağı yerde daha kötü olmasın :tik: Evde uygulayacağınız bu maskeyi anlatmadan önce DİKKAT!! yüzünüzde tahiş, sivilce yada açık yaralar varsa kesinlikle uygulamayın. Sadece bu değil hiçbir Peeling türünü yukarda saydıklarım yüzünüzde varsa...
  4. Doğal Peeling

Doğal Peeling

doğal peeling doğal peeling, reçetesi, formülü, nasıl uygulanır, içindekiler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cildimizin bakımını en doğal şekilde yapabilmek için ev yapımı bir peeling öneriyoruz. Yüzdeki sivilce ve siyah noktaları yoketmek için, yüze pürüzsüz ve temiz bir görünüm kazandırmak amacıyla yoğurt, limon ve mısır unundan faydalanacağız. Bu...
  5. Ebru Şallı'dan Ev Yapımı Doğal Peeling...

Ebru Şallı'dan Ev Yapımı Doğal Peeling...

Doğal Peeling Ev Yapımı Peeling Yapımı Cilt kadınlar için önemlidir..Yüzümüze neler neler yaparız güzel görünmek için...Ne kürler ne peelingler..İşte bi tane daha Ebru Şallıdan...Ben bu kadına hayranım hem atletik vücudu hem cildi olsun birde 2 tane doğum yapmasına rağmen hala gencecik ve fit...Tabi bunda plates yapması da etkilidir diye düşünüyorum... Ama gercekten imrenilecek güzelliğe...

Sayfayı Paylaş