gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evde kolay manikür

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evde kolay manikür 1.Önce ojelerinizi çıkartın ve tırnak diplerinize krem sürün 2.Elinizi yakmayacak sıcaklıktaki suya yarım limon sıkın ve gliserinli sıvı sabun ekleyip iki dakika elinizi suda bekletin.
    3.Daha sonra tırnak dibindeki etleri geri itin.
    4.Açığa çıkan ölü deriyi manikür makası yardımıyla alın.
    5.Tırnaklarınızı törpüleyin ve el kremi ile elinize ve tırnaklarınıza masaj yapın
    5.Ojenizi sürün.
    Sonuç :kuaförde yapılmış gibi bir manikür ve yumuşacık eller

2. merve_69

merve_69 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ce: Evde kolay manikür
    saolun efem teşekkürler

Evde kolay manikür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manikürünüzü evde yapın! çok kolay

Manikürünüzü evde yapın! çok kolay

Tırnaklarınızın uzun olmasını da, kısa olmasını da tercih etseniz; küçük bilgiler ile evde yapacağınız bakımla her halinde de güzel gözükebilir Kadınların güzelliklerini tamamlayan bir başka nokta da bakımlı eller. Ellerinizin her zaman “yeni manikür yapılmış gibi” görünmesi de size kalmış! İşte püf noktalar… 1. Ellerinizi yıkayın ve kurulayın. 2. Çift taraflı bir zımpara törpü kullanarak,...
  2. 4 Adımda Kolay Manikür

4 Adımda Kolay Manikür

Manikür yapmak için illa kuaföre gitmenize gerek yok...Manikürlü yumuşacık pamuk gibi ellere evde kendiniz manikür yaparak da sahip olabilirsiniz kızlar.. 4 adımda evde yapabileceğiniz kolay manikür :tik: 1) Orta büyüklükte bir kabı sıcak suyla doldurun içine lavanta yağı damlatın Lavanta yatıştırıcı ve antibakteriyel bir etki uyandırır Tırnak diplerinin temizlenmesine ve dezenfekte...
  3. Evde manikür yapmak..Çok basit...

Evde manikür yapmak..Çok basit...

basit manikür manikür yapmak evde yapmak evde yapma Siz de benim gibi kuaförlerdeki temizliğe çok güvenmiyorsanız artık manikürünüzü evde yapabilirsiniz. Zaten çoğu kez evde televizyonun karşısında yapmak daha çok hoşuma gidiyor. Böylelikle hem vakitten de tasarruf etmiş oluyorum :). Bir kere eliniz alıştıktan sonra çok pratikleşiyorsunuz. İşte evde manikür yapmanın yolları ve püf noktaları:...
  4. Evde Manikür Nasıl Yapılır

Evde Manikür Nasıl Yapılır

Merhaba millet manikür seti aldım ama Evde Manikür Nasıl Yapılır bilmiyorum lütfen yardım edin.
  5. Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

evde manikür evde manikür yapımı Güzel ve bakımlı olmak için illa ki güzellik salonlarında kuaförlerde vakit geçirmeniz gerekmiyor melekler :) Sağlıklı va bakımlı tırnaklar için manikürünüzü siz de evde yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır :tik: Eski ojeyi çıkartın. Bunun için bir pamuğa oje çıkartıcı döküp tırnağınızın üstünde 1 dakika...

Sayfayı Paylaş