gebe
  1. designer

designer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evde lazer epilasyon...

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında designer tarafından paylaşıldı.

evde lazer epilasyon evde lazer epilasyon kullanım aleti cihazları slm arkadaşlar evde herkesin kolaylıkla uygulayabileceği lazer cihazları çıktı aranızda kullanan varmı acaba ben aldım ama henüz tam olarak kullanamadım işlerimden dolayı biraz zaman alıyor kullanan varsa aranızda sonuç alabildinizmi acaba teşekkürler.

2. designer

designer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: evde lazer epilasyon...
    kimsenin bilgisi yok sanırım:S

3. YağmurunSesi

YağmurunSesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: evde lazer epilasyon...

"valla haberler sende" derim ben :) kullandın mı, bir gelişme var mı? ayrıca nereden ne kadara aldığın hakkında bilgi verirsen sevinirim...

4. Misafir Melekşirin

Misafir Melekşirin Forum Okuru

bende yeni aldım kullanmaya basladım ama sonuc ne olucak bılmıyorum

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aaa bu çok güzel bir haber,kullananlar sonuçlarını bizimle paylaşırsa çok sevinicem.

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    kullanan yok sanirimben de kullanmadim

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben tüy almaya başladığım ilk günden itibaren Braun silk-epil xelle 5270 epilasyon aletini kullanıyorum ve memnunum. Bu üçüncü Braun epilasyon aletim, diğerleri elimden düştü bozuldu servise göndermek uğraşmadım yenilerini aldım.
    Tüy konusund benim gibi çok hassassan hafta da bir ihtiyaç duyuyorsun. Dediğin gibi evet çok zaman alıyor ama, tüy işte, güzellik için mecbur :)

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynısını kullanıyoruz bende memnunum ama bahsedilen lazerler bizimkilerden mi yoksa ben mi yanlış anladım :D

9. Misafir

Misafir Forum Okuru

Valla ben böyle anladım :D Evde kesin sonuç veren lazer sistemide çıktı da ben mi ayakta uyuyorum :D Bence ben doğru anladım :D

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende lazer epilasyonda kullanılan aletler evdede kullanılıyor sanmıstım :D eğer bizimkilerdense sorun yok bizde var :D memnunuz duyurulur :D

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

:D:D:D

Evet birde zaman sorunu olmasa mikemmelllll :A

12. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    ben aldim yeni ,kulaninca sonucunu yazarim, 1-2 seans yapayim vakit ayirmak lazim ama faydali biraz denemisdim ,kulanisi kolay da zaman la sonuc beli olur , ben yine sansliyim fazla kil sorunum yok cabuk biter :sobe:

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evde lazer epilasyon

merhaba;
    bu cihazı bende araştırıyorum ama kullanmış sonuç alan güvenli bi açıklama yapacak birine ihtiyacım var
    yardımınızı beklerim
    iyi günler

14. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    benimde tüylerle başım dertte ya bişey çıksada tamamen tüyler yok olsa ve bi daha çıkmasa ne güzel olur diyorum bacaklarım ve koltuk altı için karınca kremi aldım biraz azalma oldu gibi ama bikini bölgem çok rahatsızlık veriyor bana bunun için lazerler işe yararmı bilemiyorum zararı varmı bi fikrim yok açıkçası kuaförmüş güzzelik merkeziymiş gitmekte istemiyorum evde kendim yapmak istiyorum ama lazer epilasyonlar nasıldır bilemiyorum:eek:rkide::D:D

15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bikini bolgen icin lazer epilasyona git derim,cunku en kolay sonuc alinan bolgelerden biri de bikini ve en azindan 5 seansta biter.

evde lazer epilasyon... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde lazer epilasyon yaptıran varmı?

Evde lazer epilasyon yaptıran varmı?

evde lazer epilasyon nasıl yapılır,evde lazer epilasyon yaptıranlar,ev tipi lazer epilasyon,ipl nedir,ipl nasıl yapılır,ev tipi lazer epilasyon hakkında bilgiler Evde lazer epilasyon yapmak, ipl yöntemi ile gerçekleşmektedir. İpl’nin açılımı yoğun ışık demetidir. Bu yöntemle, yoğun olarak verilen ışık demeti sayesinde, kıl kökleriniz nazik bir biçimde yakılarak, lazer epilasyon işlemi...
  2. Evde lazer epilasyon yapmak mümkünmü?

Evde lazer epilasyon yapmak mümkünmü?

Evde lazer epilasyon yapmak, ipl yöntemi ile gerçekleşmektedir. İpl’nin açılımı yoğun ışık demetidir. Bu yöntemle, yoğun olarak verilen ışık demeti sayesinde, kıl kökleriniz nazik bir biçimde yakılarak, lazer epilasyon işlemi gerçekleştirilir. Evde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde, dudak üstüne, bacaklara karın bölgesine, kollara, çene kısmına ve bikini bölgesine, epilasyon...
  3. LAZER EPİLASYON ALETİ

LAZER EPİLASYON ALETİ

:uhh:KIZLARRRRR LAZER EPİLASYON ALETİ SATIYORUM HEMDE YARI FİYATINA ÇOK GÜZEL KULLANIŞLI GERÇEKTEN İŞE YARIYOR İHTİYAÇTAN SATIYORUM ACİLLL
  4. Epilasyon yaptırmak zararlımı?

Epilasyon yaptırmak zararlımı?

İstenmeyen tüyler bayanlar kadar erkeklerin de sorunudur.İstenmeyen tüyler için geçmişten günümüze bir çok yöntem gelişmiştir. Jilet,odun külüyle çekmek,eldivenle yolmak,ağdalamak,cımbızlı epilatörle temizlemek,iple almak,iğneli epilasyon ve lazer epilasyon gibi yöntemler.Günümüzde artık en çok tercih edilen yöntemlerden biri lazer epilasyon.Belli seanslarla yapılan bu işlem istenmeyen tüyler...
  5. Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Hala Lazer Epilasyon yaptırmadınız mı?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydır lazer epilasyon yaptıran bir bayan olarak, bu konuda fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara naçizane düşüncelerimi ve aldığım sonuçları belirtmek istedim. Öncelikle şu söyleyerek başlamak istiyorum; Lazer epilasyon çok fazla ürkütücü bir şey olmamakla birlikte, doğru ve hijyenik bir klinik tercih edildiği takdirde muhteşem sonuçlar veren, muazzam bir...

Sayfayı Paylaş