gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Evde nihale nasıl yapılır?

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Evet sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle karşınızdayız.Mutfakların vazgeçilmez ögesi olan nihale yapımı hakkında sizlere fikirler vereceğiz. Hepimizin evinde fazla dan düğmeler,ahşap mandalla,çöpe bastığınız plastik kapaklar mevcut.Bu parçaları şık bir nihaleye dönüştürmeye ne dersiniz.Yapımı oldukça kolay ve pratik olan bu nihaleleri mutfağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlk resimde gördüğünüz nihale plastik kapak artan kumaşlar ve tutkalla yapılımış.Sizler de evinizdeki fazla kapakları bu şekilde değerlendirebilirsiniz.Diğer bir model olan ahşap mandallarıda tutkalla yapıştırıyorsunuz.Daha farklı bir model isterseniz dışardan topladığınız yassı şekilde ki taşları tutkalla yapıştırıp şık bir nihale tasarlayabilirsiniz.Şimdiden kolay gelsin ;)

2.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

2. ayça aydın

ayça aydın Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    taşlardan yapılan süpermiş çok hoş duruyor.

Evde nihale nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Plates Nasıl Yapılır

Evde Plates Nasıl Yapılır

plates ne kadar zamanda etkisini gösterir pilates ne kadar sürede etkisini gösterir evde plates nasıl yapılır Kızlar biliyorsunuz plates son zamanların en moda sporu...Ünlü ünsüz herkes plates yaparak kilo veriyor, formunu koruyor... Joseph Pilates herkesin evde yapabileceği Pilates egzersizlerini de tasarlamıştır. Bu Pilates hareketlerini size adım adım göstereceğiz. Yazdıklarımıza...
  2. Ev yoğurdu nasıl yapılır

Ev yoğurdu nasıl yapılır

Evde yoğurt yapmayı denedim de tam olarak nasıl yapılıyor ne ile mayalamam lazım bakkal yoğurdu ile mi mayalayayım yoksa hazır yoğurtlamı
  3. Evde Manikür Nasıl Yapılır

Evde Manikür Nasıl Yapılır

Merhaba millet manikür seti aldım ama Evde Manikür Nasıl Yapılır bilmiyorum lütfen yardım edin.
  4. Evde doğum nasıl yapılır?

Evde doğum nasıl yapılır?

evde doğum yapmak zararlımıdır,evde doğum yapabilirmiyim,evde doğum yapmanın sakıncaları,evde doğum yapanlar,evde doğum hakkında bilgiler Gebelik takipleri süresince evde doğumun uygun olduğuna uzman doktorların karar vermesi gerekir, ayrıca evde doğum sırasında gerektiğinde hastayı hızla hastaneye ulaştırmak için gerekli tedbirlerin alınması gerekir. Buna "planlı evde doğum" denir....
  5. Evde röfle nasıl yapılır?

Evde röfle nasıl yapılır?

Röfle, saçlara kendi renginden 1-6 ton arasında değişecek şekilde yapılan renklendirme işlemidir. Küçük tutamlarda ayrılan saçlara hazırlanan boya uygulanır ve gerektiği kadar bekletilir. Esmerlerde saçı yumuşatmak için kullanılan röfle, açık tenlilerde daha farklı görünümler sağlayabilir. Hatta bazılarına göre röfle açık tenlilere daha çok yakışmaktadır. Bununla birlikte kime yakışıp...

Sayfayı Paylaş