gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evde nikah şekeri yapmak için gerekli malzemeler neler ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2013 yılında düğünüm olacak kısmetse ve ekonomik olması açısından nikah şekerlerini evde yapmak istiyoruz. Acaba ne gibi malzemeler lazım nikah şekeri yapmak için ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Nikah şekerleri çeşit çeşittir. Malzemeler de şekerin şekline göre değişir. Ancak genel olarak nikah şekeri malzemeleri:
    tül
    şeker
    biblo
    polyester
    çiçek gibi malzemelerdir.

Bütçenize göre ve zevkinize göre farklı şekerler kullanabilirsiniz.

Şekerleri kaplamanız için tüllere ihtiyacınız olacaktır. Bu tülleri hazır kesilmiş olarak satın alabilirsiniz.

Tül içine koyduğunuz nikah şekerlerini bağlamak için de kurdeleya ihtiyaç duyacaksınız. İstediğiniz renklerde kurdela satın alabilirsiniz.

Bir de silikon tabancasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Tülleri silikon ile yapıştırarak çok daha temiz bir görüntü elde edersiniz. Ayrıca rahatlıkla da sökülebilmektedir.

evde nikah şekeri yapmak için gerekli malzemeler neler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nikah şekeri malzemeleri toptan satış yapan yer var mı

Nikah şekeri malzemeleri toptan satış yapan yer var mı

Arkadaşlarım nikahım var ve nikah şekeri arıyorum. Acaba toptan tam olarak nereden alabilirim varmı bildiğiniz bir yer
  2. Evde çikolata yapmak için neler lazım?

Evde çikolata yapmak için neler lazım?

Evde çikolata yapmak için neler lazım? Evde çikolata yapmak istiyorum ama nasıl yapacağım neler lazım bilmiyorum evde çikolata tarifini bilen hanımlardan yardım bekliyorum.
  3. Kuru Fasülyenin Gaz Yapmaması İçin Ne Yapmak Gerekli?

Kuru Fasülyenin Gaz Yapmaması İçin Ne Yapmak Gerekli?

kuru fasülyenin gaz yapmaması için, kuru fasülyenin gazı, kurunun gaz yapmaması için Sevgili melekler, milli yiyeceklerimizden birisi olan kruu fasülyeyi sevmeyen yoktur herhalde. Şöyle dumanı üstünde hafif acılı, dileyene dana etli dileyene kuzu etli (tercihimdir :) ), sivriberli nefis bir kurufasülyeye kimse hayır diyemez. Can yoldaşı pilavla birlikte servis edilen kurunun en kötü yanı...
  4. Nikah şekeri seçimi nasıl olmalı ?

Nikah şekeri seçimi nasıl olmalı ?

Düğün organizasyonlarının olmazsa olmazıdır nikah şekerleri,Eğlence bitimi giden konuklara hediye edilir.Nikah şekeri seçimi biraz zordur.Çeşitlilik o kadar çok ki hangisinde karar vereceğinizi şaşırabilirsiniz.Nikah şekerini kişi evinde kendi yapabildiği gibi hazır da alabiliyor.Nikah şekeri seçimin de zorlanıyorsanız yaızmızı dikkalice okumanızı tavisye ediyoruz.Nikah şekeri nasıl seçilmeli...

Sayfayı Paylaş