gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Evde Oda Parfümü Kokusu Yapılışı

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

oda kokusu yapımı, oda parfümü yapımı, evde oda kokuku yapımı Evinizin mis gibi ferah bir şekil de kokmasını kim istemez ki... Hepimiz evlerimiz de zaman zaman oda parfümleri yada spreyleri gibi ürünleri kullanırız. Eğer oda kokusunu dışardan almak istemiyorsanız ve tamamen doğal yollardan oda parfümünüzü yapmak istiyorsanız sizlere malzemeleri ile birlikte yapılış bilgilerini paylaşıyoruz.

oda kokusu.jpg

Evde Oda Parfümü Kokusu Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev yapımı Saç parfümü....!!

Ev yapımı Saç parfümü....!!

saç parfümü ev yapımı saç parfümleri EV YAPIMI SAÇ PARFÜMÜ Saçlarınızı yıkadıktan sonra muhteşem kokmasını ister misiniz ? Bu muhteşem kalıcı parfümü yapabilirsiniz. Gerekli malzemeler • 6 yemek kaşığı pudra halinde odun kömürü • 5 yemek kaşığı lavanta yapımında kullanılan kokulu sakız • 1 yemek kaşığı benzoin • 1 yemek kaşığı nitrat • 2-3 damla bergamot yağı • 2-3 damla...
  2. En Güzel Parfüm : Kadının Doğal Kokusu !

En Güzel Parfüm : Kadının Doğal Kokusu !

en güzel parfüm en güzel parfümler doğal parfüm Erkeklerin en çok kadının doğal kendine has kokusunu beğendiğini biliyor muydunuz meleklerim :)Bence de aslında mantıklı ter kokusu değil de insanın kendine has bi kokusu oluyo ben de eşimin o kendine has kokusunu çok seviyorum mesela:)Parfüm kullanması hiç hoşuma gitmiyor :) Kadının doğal kokusu erkeği büyülüyor kadınların karşı cinsi...
  3. Ev Yapımı Parfüm Kullanmak İster misiniz ? Haydi O Zaman !

Ev Yapımı Parfüm Kullanmak İster misiniz ? Haydi O Zaman !

Evde Parfüm Yapımı Evde Parfüm Nasıl Yapılır Sevgili melekler, daha önce forumumuzda parfümün neden ve nasıl yapıldığı ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sizlere vermiştik. Bu kez işi daha da ileri götürüyor ve evde parfüm nasıl yapılır bir kaç formül vermek istiyoruz sizlere. Bunun için vereceğimiz iki formülde gül yaprakları ve yasemin esansı ana malzememizi oluşturuyor. Buyrun evde parfüm...
  4. Ev Yapımı Oda Kokusu nasıl yapılır

Ev Yapımı Oda Kokusu nasıl yapılır

Kızlar evde oda kokusunu kendimiz yapsak olmaz mı acaba? Duydum bir arkadaştan onların bir akrabası yapmış çok da güzel kokuyormuş acaba bu mümkün mü Ev Yapımı Oda Kokusu nasıl yapılır ki:S
  5. Ev Yapımı Oda Kokusu Tarifi

Ev Yapımı Oda Kokusu Tarifi

oda kokusu nasıl yaplır, ev yapımı oda kokusu, oda parfümü yapımı Sevgili melekler, hepimiz evimizin kapısını açtığımızda dışarı mis gibi kokular çıksın, gelen misafirlerin bu güzel kokuyu almalarını isteriz. Bunun için de en başta evlerimizi temiz tutar, oda kokularıyla bu temizliği perçinleriz. Bu noktada kimyasallardan uzak durmanızı öneriyor sizlere evde yapabileceğiniz harika oda...

Sayfayı Paylaş