gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Evde otururken para kazanmanın yolları

Konu, 'İş ve Kariyer' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

evlere iş veren yerler evde boncuk işi evlere iş veren firmalar evde para kazanmanın yolları Oturduğunuz yerden para kazanmanın yolları

Evde, çayınızı yudumlarken, üstelik ev işlerinizi veya ailenizi ihmal etmeden de para kazanabilirsiniz.

Çoğu kadın, çocuğu okula başladıktan sonra evde bir başına büyük bir boşluğa düşer. Oysa durum göründüğü kadar vahim değil. Çünkü günümüzde evde çalışarak da para kazanmak mümkün.
    Keyifli uğraş: Temsilcilik

Kozmetik markalarından ev araç gereçlerine kadar temsilcilik sistemi ile ürün pazarlayan firmalar mevcut. Bu firmaların en önemli özelliği, ürünlerinin mağazalarda satılmıyor olması. Dolaysıyla müşteri, ürünü temsilciden temin etmek zorunda. Temsilciler ister kendi evlerinde ister müşterinin evine giderek ürünlerini tanıtıp pazarlayabiliyor. Firma, temsilcilere bunun karşılığında belirli bir komisyon ödüyor. Kazanacağınız ücret performansınıza bağlı. Bu tür bir işe başlamak için temsilcilik usulü satış yapan firmaların internet sitelerinden yararlanabilirsiniz.
    Öneri: Avon: www.avon.com.tr veya Oriflame: Oriflame - natural swedish cosmetics

Tekstilin süsü püsü
    Mağazalardan satın aldığımız boncuklu, işlemeli kazak ve tişörtlerin çoğunun hala elde hazırlandığını biliyor muydunuz? Bunun için tekstil firmaları, giysilere yapılacak boncuk veya işleme işlerini aracı kurumlara devrediyor. Aracı kurumlar özellikle ev kadınlarından oluşan ekiplere sahip. Kuruma başvurduğunuz taktirde işleyebileceğinize inandığınız miktarda ürün alabilir ve evinizde otururken işleyebilirsiniz.
    Öneri: Size en yakın konfeksiyon atölyesine veya tekstil firmasına danışabilirsiniz.

Yabancı dilin artısı
    Bir yabancı dile çeviri yapabilecek derecede hakimseniz ve bir bilgisayarınız varsa, evde çevirmenlik yapabilirsiniz. İngilizce, Fransızca ve Almanca’nın dışında İtalyanca, İsponyalca gibi daha az bilinen diller son yıllarda bir hayli ilgi görüyor. Çeviri bürolarını telefonla arayarak veya bizzat başvurarak çevirmen açığı olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Çeviri bürolarında genelde broşür, kullanma talimatı, hukuki veya tıbbi metinlerin çevirileri yapılıyor. Bunun dışında büyük kitap evlerine de çeviri yapabilirsiniz.
    Öneri: Telefon rehberinden veya internet üzerinden çeviri bürolarına ulaşabilirsiniz.

El emeği göz nuru dantel
    Geçmişte olduğu gibi günümüzde de dantel, evlenme çağındaki kızların çeyizlerinde birinci sırada yer alıyor. Çevrenizde evlenmek üzere olan veya çeyizini hazırlamak isteyen genç kızlar varsa, annelerine kızlarının çeyizlerinin ne durumda olduğunu sorun. Dantel takımları henüz tamamlanmadıysa, belli bir ücret karşılığında hazırlamayı teklif edin. Eğer bir sayfiye yerinde oturuyorsanız, yaz aylarında turistlere yönelik hediyelik eşya satan mağazalar için de dantel hazırlayabilirsiniz.
    Öneri: Komşularınıza veya yakın çevrenize başvurabilirsiniz. Ahşap boyama
    Hediyelik eşya mağazalarında satışa sunulan ahşap boyamalar büyük rağbet görüyor. Bu tür eşya satan mağazalara ahşap boyamaları ne şekilde tedarik ettiklerini danışabilirsiniz. Boyama konusunda kendinize güveniyorsanız, mağazalara boyama hazırlamayı teklif edebilirsiniz. Öğrenmek için ise çeşitli kurslara başvurabilirsiniz. Özellikle Halk Eğitim Merkezleri’nde boyama kursları bulunuyor.
    Öneri: Oturduğunuz şehirdeki hediyelik eşya satan mağazaları araştırabilirsiniz.

Son düzenleme: 16 Eylül 2008
  2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Evde otururken para kazanmanın yolları
    Teşekkürler.

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Iş istiyorum evde yapmak için

Ben evde iş yapmak istiyorum inick boncuk toka ne olursa lutfen yardımcı olun bana kırklareli babaeski ilçesinde oturuyorum

4. incik boncuk

incik boncuk Forum Okuru

evde yapacağım iş istiyorum

evde boş oturuyorum evişi dışında iş yapmak istiyorum ek gelire çok ihtiyacım var küçük çocuğum var maddi yönden zor durumdayım acil iş arıyorum

5. BLT

BLT Forum Okuru

6. Misafir Melek

evde iş imkanı el emeğiyle

7. Misafir Melek

Ben evde iş yapmak istiyorum inck boncuk toka dantel

8. Misafir Melek

iş istiyorum

evde çalışmak için iş istiyorum deneyimliyim daha öncede evde işler yaptım her türlü iş olur tşkler özellikle kutu boncuk ve kolye işleri istiyoruz

Son düzenleme: 1 Kasım 2010
  9. Misafir Melek

slm

slm ben el işi yapmak istiyorum tüm günümü evde oturarak geçiyorum zamanımı boşa harcamak istemiyorum eğer bana yardımcı olırsanız sevinirim

10. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

iş arıyorum

evde oturuorum ve nişanlım dışarda çalışmamı istemiyor bende evde yapıp para kazanabilceğim bi iş olması lazım ancak o şekilde eksiklerimi giderip evlenebilirim lütfen bana yardım elinizi uzatırmısınız...

11. sevda nur

sevda nur Forum Okuru

Katılıyorum

Evet ben bunu biliyorum ya,abim de buna kayıt olmuştu,bilgiler internet üzerinden geliyordu.PC den hiç ayrılmıyo,reklam mı yapıyo falan 16 günde falan 300 tl civarı kazandı.Bana da telefon alcak..:))

12. Perimelis

Perimelis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi Geceler Diliyorum Herkese Foruma Yeni Üyeyim ve Dolaşırken İş arayan Arkadaşların İsteklerini Düşününce Cevap Yazmak İstedim Evden Bir Çok Şekilde Para Kazanabilirsiniz Ama Bu Sanıldığı Kadarda Kolay Değildir Nacizane Bir Kaç Tane fikir Vermek İstiyorum İlgilenen Arkadaşlara 1 İnternetten Para Kazanmak
    İnternetten Para Kazanılırmı Evet Kazanılır ama bu Google Reklamlarında Yer Alan fiyatları 80 İle 250 Tl arasında Değişen Kitaplarla Değil asla Onların Yaptığı Sadece Sizin Hayallerınızı Çalıp Para Kazanmaktır Ve oİlanlarda Dedikleri Gibi Ayda 2000 3000 Dolar Kazanıyorlardır
    Benim size Tavsiyem O Süslü yalanlara Kanmamanız ve Hayal Kırıklığına Uğramamanız
    Ama Evden İnternet Başından Reklam Okuyarak Üye Yapmadan Yada Birine birşey Satmaya Çalışmadan Sadece Mause Tıklamakla Ayda 100 ile 150 Tl Arasında Kazanc Elde etmek İstersenız Bana Mesaj Bırakın Yardımcı olabılırım Herkese İyi Geceler Diliyorum Hoşçakalın

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Açelya işleme

Istanbul bayrampaşa'da türkiye genelinde el işleri yapılıp gönderilir.(el işi, taş dizme, düğme basma, kemer örme, pul, payet, boncuk, teğel ve temizleme işleri yaptırılır.

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

slm bn özge iş istiyorum

bn ev hanımıyım evde yapacağım iş istiyorum boncuk boya örgü sadece dantelden anlamam her türlü iş yaparım

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evlere iş veren firmalar

EKADAŞLAR BENDE EVDE KÖS KÖS OTURMAKTAN BIKTIM.İNTERNETTE UFAK Bİ AARAŞTIRMA SONUCU BU SİTEYE ULAŞTIM BU SİTEDE HANGİ ŞEHİRDE EVE İŞ İSTİYOSANIZ GÖSTERİYOR.KOLAY GELSİN..

Evde otururken para kazanmanın yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınların kalbini kazanmanın yolları

kadınların kalbini kazanmanın yolları

Erkeklerin, kadınların kalbini çalmayı başarmaları için dürüstlüğü her şeyden önemli tutmaları gerekiyor. İşte dürüstlük ve diğer püf noktaları.. 1- DÜRÜST OLUN Listeye doğruluk ve dürüstlükle başlayalım... Diğer 7 ipucunu okurken bu kuralı hep aklınızda tutun. Yalan sizi hiçbir yere götürmez. Hiç kimse size yüzde 100 güvenilir olun ya da konu ile ilgisi olmayan detayları açığa vurun...
  2. Kariyer, Para Kazanma Ezberinizi Bozun

Kariyer, Para Kazanma Ezberinizi Bozun

kabin memuru sözleşmesi thy kabin memuru sözleşmesi Bir süredir önemli bir proje nedeniyle çok değişik yaş, tecrübe, eğitim ve seviyede çalışanla yoğun görüşmeler yapıyorum. Bu süreç benim için adeta bir laboratuvar deneyi gibi oldu. Bir kez daha fark ettim ki hem çalışanların, hem de ailelerinin kafasında neredeyse standartlaşmış bir "kariyer ve para kazanma ezberi’’ var. Çoğu genç ve...
  3. Para Kazanma / Temsilcilik

Para Kazanma / Temsilcilik

Merhabalar, ben 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Kendim istediğim bazı büyük şeyleri satın almak için bir şekilde para kazanmak istiyorum. Ailemi sıkıntıya sokmadan kendimde sıkıntıya girmeden internet üzerinden para kazanabileceğimi öğrendim. Sizde böyle bir şey duydunuz mu bu mümkün müdür? Ayrıca avon, oriflame gibi markaların temsilciliğinde ne gibi bir kar olayı vardır...
  4. Ev hanımlarına evde para kazanma fırsatı!

Ev hanımlarına evde para kazanma fırsatı!

Network de devrİm. Xnetwork bomba gİbİ gİrİŞ yapti X TİCARET NEDİR? X ticaret bir e-ticaret havuzudur. Pek çok ürün sahibi, ürünlerini bu platforma ekleyerek kendilerine satış ortağı edinirler. Yani xticaret, ürün sahipleri ile bu ürünün satışına ortak olmak isteyenleri buluşturan bir e-ticaret platformudur. Ürün sahipleri xticarette ürünlerini satış ortaklarına sunduğunda bir komisyon...
  5. Anket Doldurarak Para Kazanma..

Anket Doldurarak Para Kazanma..

Arkadaşlar kendim denedim. ufaktan para kazanmaya başladım. Şimdide size bu konu hakkında biraz bilgi vereyim.. Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır ? İnternet dünyasında çoğu konuda araştırma yapıp bu araştırmalar üzerinde durarak konular hakkında bilgi sahibi olmak isteyen firmalar vardır ve bu firmalar bu yola başvurmak için ankete başvururlar. İşte burdan yola çıkarak birçok anket...

Sayfayı Paylaş