Evde otururken para kazanmanın yolları

ben evde iğne oyaları ve dantel yapıyorum daha önceleri mahalledeki dostlara satıyordum ama şimdi daha geniş çaplı satış yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

bende evde tutkal işleri yapıyorum ev hanımıyım ama pek kazancım olmuyor ama dante şal ve dane oyası paspas yapabilirim gene tutkal işi de yaparım işçiliğimi herkes çok beğeniyor bana geri dönersenizsevinirim şimdiden teşekkürler :D

iş almak istioruz

nası ulaşıcaz size

blm

bende evde lif yapıyorum oya yapıyorum ama geliri daha iyi bir iş istiyorum nasıl bulurum cevaplarsanız sevinirim evde boncuk vb gibi işler yapabilirimelim işe yatkındır cevremde var

Keçiörende oturan boncuk işlemede deneyimli,güvenilir,sigara içmeyen ve sorumluluk sahibi el işi iyi grup üyeleri arıyorum.işimiz boncuk işleme olup DEVAMLI OLACAK İŞTİR.parça başıdır depozito falan almıyorum sadece işi güzel ve titiz bir şekilde yapmanızı rica ediyorum.ilgilenenler mail atsınlar lütfen.. canikom.ly@hotmail.com

ANK-keçiören-Asfalt

ankarda oturuyorum dantel şal boncuk işi yapıyorum yardımcı olursanız eğer cvp yazın ankara

bunar gercekten de cok güzel, ev hanimligina baslayinca kesinlikle birini yaparim :örgü:

Geri