gebe
  1. prens-es

prens-es Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3

evde saç açmakk yardım...

Konu, 'Kadınlar' kısmında prens-es tarafından paylaşıldı.

kızlar merhaba sacımı 3 ay öce siyaha boyamıstım ucları dısında sıyah renk fazla yok sacımda dıplerı dogal sac rengım suan sac rengımı acarak daha acık bır ton dusunuyorum pallettenın sac acıcısını alarak kendım yapabılrmıyım bu ıslemı daha once hıc denemedım saclarıma zarar vermek te ıstemıyorum fıkırlerınıze ıhtıyacım var

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    prens-es bunu beğendi.
evde saç açmakk yardım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarım saç toplama modelleri

Yarım saç toplama modelleri

yarım topuz modelleri saç toplama modelleri yarım saç toplama topuz 2011 kısa yarım saç toplama modelleri, yarım topuz modelleri burada arkadaşlar Yüz hatlkarınıza güveniyor ve topuz saçı kendinize yakıştırıyorsunuz. Lakin sürekli topuz yapmaktan da sıkıldınız mı? O halde hem yenilik yapın, hemde saçlarınızı yine toplayın Melek'ler:) İşte size yarım saç topuz modelleri!
  2. saç rengi konusunda yardım !

saç rengi konusunda yardım !

saçlarım koyu kestane saç rengimi açmak istiyorum dün lorealin 9.1 küllü sarısını aldım ama bu saçımı açmıcağını bildiğimden öncesinde kolestonun yoğun renk açıcısını kullanıp üzerine sarıyımı vursam diyorum .. ama turunculuk oluşmasından korkuyorum çünkü saçımı açınca turuncu bişey çıkacağına eminim küllüyü boyayınca kapanırmı ? lütfen yardım edin
  3. Saç Kesimi Yardım !!

Saç Kesimi Yardım !!

Kızlar saçımı kestirmek istiyorum. İnce telli belime kadar uzanan saçlarım var.Yüzüm oval ve biraz küçük, kemikli bir burnum var.Burnumu geri planda bırakıcak ve yüzüme yakışıcak saç modelleri önerirseniz sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.
  4. Saçlarım dökülüyor kızlarr  yardım

Saçlarım dökülüyor kızlarr yardım

Daha 19 yaşındayım son günlerde saçım felaket dökülüyo kızlar ne yapmalıyım ççok azaldı saçım çok üzülüyorum :((
  5. Evde îş yapmak istiyorum yardım

Evde îş yapmak istiyorum yardım

Ben evde çalışıp para kazanmak istiyorum eve iş veren yerler varsa yazın lütfen ist esenlerde oturuyorum boncuk dikme ve pazarlama olmasın

Sayfayı Paylaş