gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evde saç boyama teknikleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evimde saçımı boyamak istiyorum, bunun kolay bir yolu yada tekniği var mı kızlar. Siz nasıl boyama yapıyorsunuz. Benim maddi durumum iyi değil ve ben kuaföre gidemiyorum. Neyi nasıl yapmalıyım ? Hangi boyaları kullanıyorsunuz ? Nelere dikkat ediyorsunuz ? Bunun bir tekniği var mı ? Sizler boyadığınızda güzel oluyor mu ? Hoş olmasada mecburen boyuyorum ama eksik bişeyler var diye düşünüyorum. Bana yardım edin lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evde saç boyama teknikleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde SaÇ Boyama

Evde SaÇ Boyama

Her kadın aynaya baktığında kendinde bir değişiklik görmek ister. Bunun da en kolay yolu saç rengini değiştirmektir. Ancak çalışan kadınlar için kuaförde zaman harcamak, bir başka zamandan çalmak anlamına geldiği için çoğu kez böylesi değişiklikler arka plana atılır. Bu nedenle artık her gün daha fazla kadın gerek zamandan ve paradan tasarruf etmek, gerekse sadece denemek amacıyla saçını evde...
  2. tüm yönleriyle saç boyama teknikleri

tüm yönleriyle saç boyama teknikleri

saç boyama teknikleri kirli saça boya tutar mı ileri boyama teknikleri soruları kirli saç boyanırmı ileri Kimyasal boyalar mı yoksa doğal boyalar mı, hangisini seçmeli? Saç rengini değiştirmek, beyazları gizlemek veya sadece bir ışıltı yaratmak için... En uygun saç boyası nasıl seçilir? Hangi metoda öncelik tanınmalı? Saç sağlığına zarar vermeden nasıl kullanmak lazım? Güzel günlerin şerefine...
  3. Ev boyama teknikleri

Ev boyama teknikleri

duvar boyama teknikleri eskitme duvar boyası boya teknikleri ev boyama ev video Bahar aylarında her evde uygulanan temizlik ve dekorasyonla ilgili işlemler çok yakında tüm evlerde uygulanmaya başlanacak bir olay.Sizlere evinizde yaza girmeden evvel değişiklik yapmak istiyorsanız son derece pratik bazı önerilerde bulunmak istiyorum.Bu sayede evleriniz bambaşka bir görünüme kavuşacağı gibi güzel...
  4. saç boyama teknikleri

saç boyama teknikleri

ileri boyama teknikleri soruları erkek saç boyama teknikleri ileri Saçlarınızda değişiklik yapmak istiyorsunuz, aynaya baktığınızda farklı bir görünüm istiyosanız, ilk yapılcak işlem saç renginizi değiştirmek, işte size yardımcı olmak amaçlı evde saç boyama teknikleri. Çalışan kadınlar için kuaförde zaman harcamak, bir başka zamandan çalmak anlamına geldiği için çoğu kez böylesi...
  5. A'dan Z'ye saç boyama teknikleri

A'dan Z'ye saç boyama teknikleri

saç boyama teknikleri Biz kadınların sıkça boyayarak renk değiştirdiği saçlar, bilinçsiz işlemler sonrasında sağlığını yitirir. Saçlarını boyayacak olan her kadın, boyamadan önce "kimyasal boyamı seçmeliyim, yoksa bitkisel mi ? Acaba beyazlarımı en iyi hangisi kapatır?" diye düşünür ve bu konuda gel gitler yaşar. Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda, güzelliğinizin çerçevesi olan...

Sayfayı Paylaş