Evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım?

BeyazMelek

Daimi Üye
Evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım?
Bu konu; evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım ile ilgili bilgi vermektedir.

Meleklerim her kadın gibi ben de canım sıkılınca ilk değişimi saçlarımda yapmayı severim :D Saçlarımın güzel ve sağlıklı olması için doğal kürlerle kuvvetlendirmeye çalışırım ancak rengiyle oynamaya da karar verdim. Yıllardır benimle özdeşleşen sarı balyajlarımı kapatıp artık düz bir renge dönmek istiyorum. Malum yaş ilerledikçe sarının olgunluğuna ihtiyacım kalmadı :D:D ayrıca iki haftada bir uzayan saçlarımda artık beyazlar da yerini aldı :( hal böyle olunca yeni sezonun hit rengi olan bal köpüğü tonlarının benim için ideal olacağına karar verdim ancak benim saçımda kapatma işlemi uygulanacağı için ilk boyama işlemimi kuaförün yapması uygun olacaktı peki sonra?

bal-kopugu-sac-rengi4-1791.jpg

Evet meleklerim daha sonrasını evde boyamak istiyorum çünkü sürekli kuaföre gitme fırsatım olamayabiliyor :D:D bal köpüğü rengini yakalayabilmem için kuaförümün önerisi palette kahve köpüğü ile neva color altın sarısı rengini karıştırıp dilediğim gibi bal rengi saçalara kavuşabilirim.
Diyelim ki sizin saçlarını kolay açılıyor yada sarı saçlara sahipsiniz o zaman bal köpüğünü nasıl elde ediyoruz? O zaman da kahve köpüğü rengiyle bal köpüğü rengini karıştırıp saçlarımıza sürüyoruz ve dilediğimiz sonucu elde ediyoruz. :tik:
Kahve renkli yada çikolata kahvesi gibi koyu tonlardaki saçlarımızı sadece piyasadaki bal köpüğü rengine boyarsak saçlarımız kızıllaşabilir meleklerim aman dikkat!

Geri