gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım?

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim her kadın gibi ben de canım sıkılınca ilk değişimi saçlarımda yapmayı severim :D Saçlarımın güzel ve sağlıklı olması için doğal kürlerle kuvvetlendirmeye çalışırım ancak rengiyle oynamaya da karar verdim. Yıllardır benimle özdeşleşen sarı balyajlarımı kapatıp artık düz bir renge dönmek istiyorum. Malum yaş ilerledikçe sarının olgunluğuna ihtiyacım kalmadı :D:D ayrıca iki haftada bir uzayan saçlarımda artık beyazlar da yerini aldı :( hal böyle olunca yeni sezonun hit rengi olan bal köpüğü tonlarının benim için ideal olacağına karar verdim ancak benim saçımda kapatma işlemi uygulanacağı için ilk boyama işlemimi kuaförün yapması uygun olacaktı peki sonra?

Evet meleklerim daha sonrasını evde boyamak istiyorum çünkü sürekli kuaföre gitme fırsatım olamayabiliyor :D:D bal köpüğü rengini yakalayabilmem için kuaförümün önerisi palette kahve köpüğü ile neva color altın sarısı rengini karıştırıp dilediğim gibi bal rengi saçalara kavuşabilirim.
    Diyelim ki sizin saçlarını kolay açılıyor yada sarı saçlara sahipsiniz o zaman bal köpüğünü nasıl elde ediyoruz? O zaman da kahve köpüğü rengiyle bal köpüğü rengini karıştırıp saçlarımıza sürüyoruz ve dilediğimiz sonucu elde ediyoruz. :tik:
    Kahve renkli yada çikolata kahvesi gibi koyu tonlardaki saçlarımızı sadece piyasadaki bal köpüğü rengine boyarsak saçlarımız kızıllaşabilir meleklerim aman dikkat!

Evde saçlarımı bal köpüğü nasıl yaparım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bal Köpüğü Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Renkleri

saç renkleri bal köpüğü bal köpüğü saç renkleri bak bak rengi ballı bisküvi rengi nasıl elde edilir Balköpüğü rengi benim en çok hoşuma giden sarının en güzel tonudur diyebileceğim bir renk.Çok havalı ve modern duran bu renkle tek sorunlardan biri makyajsız soluk görülme ihtimalinizin fazla olması ama makyajlada gerçekten harika duran bir renk kızlar:) Sizlere şimdi balköpüğü renklerinden...
  2. bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi bal köpüğü saç renkleri rengi saçlarını boyamak isteyen bayanlar için
  3. Bal Köpüğü Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

bal köpüğü saç rengi bal köpüğü saç renkleri renkleri bayanlara özel rengi kimlere yakışır
  4. Bal köpüğü saç rengi

Bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi karamel saç rengi bal köpüğü renkleri karamel renkleri bal köpüğü saç renkleri, bal köpüğü saç boyası, bal köpüğü saç modelleri, bal köpüğü saç, bal köpüğü saç rengi örnekleri, bal köpüğü saç rengi ünlüler, Modası asla geçmeyen ve bir çok ünlünün tercihi oaln bir saç rengini tanıtıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Konu başlığımızdan da anlaşıldığı üzere bal köpüğü rengi......
  5. bal köpüğü saç rengi

bal köpüğü saç rengi

selamlar bal köpüğü saç rengi ile ilgili örnek verebilirmisiniz bu rengi bana tavsiye ettiler kumralım acaba banada yakışırmı ki

Sayfayı Paylaş