gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

maşa ile su dalgası nasıl yapılır su dalgası nasıl yapılır video saç düzleştirici ile saç düzleştirici video Dalgalı saçlar oldukça revaçta...Saçlarınızı dalgalı hale getirmek daha hacimli durmasını istiyorsanız kuaföre gitmenize gerek yok size anlatacağım yöntemle saçlarınızı kolayca dalgalı hale getirebilirsiniz...

Saçlarımızı yıkadıktan sonra iyice kurutuyoruz.
    Saçların tamamen kuru olması hem şekillenmesi hem de yıpranmaması açısından çok önemli.
    Saçlarımızı kuruttuktan sonra fırça ve fön yardımıyla üstün körü düzeleştiriyoruz. Bunu dalgalarımızın daha güzel görünmesi için yapıyoruz.
    Saçlarımızı ince tutamlar halinde ayırıyoruz ve alttan başlamak üzere saç maşamızı ısıtıyoruz.
    Ayırdığımız her tutama sadece hafif ıslanacak şekilde Saç Spreyi sıkıyoruz.
    Sıktığımız spreyli tutamı diplerinden başlayarak maşaya sarıp bir dakika kadar bekliyoruz.
    Bütün tutamları yaptıktan sonra saçlarımız düğüne gidecek gibi hazırlanmış topuza hazır vaziyete geliyor. (Sarı saçlı bayanın resmindeki gibi.) Korkmayın bu normal bir durum.
    Tüm tutamlarımız bittikten sonra başınızı önünüze eğip saçlarınızı ellerinizle karıştırın. Böylece birbirine girmiş sönük dalgalar birden hacimli ve kocaman iri su dalgalarına dönüşmüş oluyor.
    Umarım tam istediğiniz gibi olur.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık denicem :)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Oooo maşayla dalga yapmakta ne var ki :DZor olan parmakla yapmak :D

4. canos85

canos85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    ama masa ve düzlestirci, saclari yipratiyor ve yakiyor :(
    ben malesef düzlestirici kullandim ve saclarim cok zarar gördü ve baya döküldü :((

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ee canos85 sende demekki düzleştirici kullanmayı bilmiyodun benim de var düzleştiricim ama saçımı daha hiç yakmadım kullanmayı bilmiyodun da niyw düzleştirici aldın yaniii

Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

Parmak Dalgası Nasıl Yapılır? (Videolu Anlatım)

hürrem saçı nasıl yapılır parmak dalgası saç yapımı video ders dersleri parmak dalgası, nedir, nasıl yapılır, nasıl uygulanır, saç modelleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili Melekler, Herşeyde olduğu gibi saçta da eskiye dönüş moda.1920-1930 larda çok revaçta bir saç modeli olan parmak dalgası nasıl yapılır öğrenmek ve uygulamak isterseniz,buyrun...:tik:...
  2. Su dalgası nasıl yapılır haydi gelin öğrenin melekler

Su dalgası nasıl yapılır haydi gelin öğrenin melekler

sul dalgası nasıl yapılır su dalgası saç modelleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. 2012 saç kesim modasından sizler için seçtiğimiz önümüzde ki yıla damgasını vuracak olan, 2012 Bob saç modelleri konularımızın yanı sıra, bizleri ziyaret eden beyleride düşündük ve 2012 erkek saç kesim modellerinide sizlerin beğenisine sunduk. Şimdi ise modası asla geçmiyen abiye saç modelleri arasında ilk...
  3. Meraklısına Su Dalgası Naıl Yapılır Öğretiyoruz

Meraklısına Su Dalgası Naıl Yapılır Öğretiyoruz

su dalgası su dalgası nasıl yapılır Saçları sağlıklı ve güzel olan kadınların kendine de güvenleri tam olur melekler :) Saçlarımıza gerekli olan saç bakımı yöntemlerini uygulayıp sağlıklı olmasını sağladıktan sonra sıra onlara güzel bir şekil vermeye gelir. Son yıllarda ki doğal görünüm trendini de düşünürsek uygulayacağınız en hoş saç modeli su dalgası saç modelidir. Bu yazımızda sizlere...
  4. Geniş Su Dalgası Nasıl Yapılır ? Örnek Resimler..

Geniş Su Dalgası Nasıl Yapılır ? Örnek Resimler..

Bu konu geniş su dalgası nasıl yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç yıldır moda olan doğal dalgalı saçlar 2013 yılında da yerini koruyacak. Saçları düz olanlar ise yine ellerinden maşayı düşüremeyecek. Yalnız maşayla yapılan dalgalar mutlaka iyice dağıtılacak ve doğalmış görünüşü verilecek. Dalganın doğal olabilmesi için dalgalar geniş tutulacak. Biz de bu...
  5. Su dalgası yaptıran varmı

Su dalgası yaptıran varmı

merhaba arkadaşlar benim saçlarım çok düz ama ben dalgalı saç seviyorum ve saçlarıma su dalgası yaptırmak istiyorum. Çevremde yaptıran arkadaşların çoğu memnun kalmadı benimde çekindiğim yerler oldu böyle olunca... Ben su dalgasının saçlarımda doğal durmasını istiyorum acaba aranızda saçına su dalgası yaptıran oldumu memnunmusunuz yorumları bekliyorum kararsızım

Sayfayı Paylaş