gebe
  1. selen_a

selen_a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Evde yapabileceğimiz Kan Testi istiyoooorum:)

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında selen_a tarafından paylaşıldı.

evde kan testi En erken kan testi sonuç veriyorsan bizde kan testimizi kendimiz yapalım üşenmeden her gün yapabilirim yani:) idrar testi için 1 ay beklemek ölüm sanki dayanamıyorum gidip alıyorum hep tek çizgi verdiğim paralara yazık her ay her ay :)
    kan testi içinde dr ye gidip muhattap olmak orda aay ayyyy sonucta negatif çıkınca yıkılma oranım x2 oluyor..

Evde yapabileceğimiz Kan Testi istiyoooorum:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik için kan testi

gebelik için kan testi

gebelik kan testi fiyatı hamilelik kan testi fiyatı gebelik fiyatları fiyatları 2011 hamilelik 2011 adet günüme 5 gün varken üzerme boşalma olayı gerçekleşti ve adetlerim düzensiz olduğu için yine gecikme yaşadım.ilişkiden 22 gün sonra yaptırdığım kan testi negatif çıktı sizce çok mu erken davranmışım testi tekrar etmem gerekir mi?yoksa hamilelik olsa 22 gün içinde kan testinde çıkar mıydı?
  2. hamilelik kan testi sonuçları

hamilelik kan testi sonuçları

ARkadaşlarım bu kan testi elimde de ben tam olarak nereye bakacağım doktor yoktu gösteremedim. Hangi değere bakarak hamile yada hamile olmadığımı anlayacağım şimdi offf yaaa :S
  3. Evde yapabileceğiniz cevizli sucuk tarifi

Evde yapabileceğiniz cevizli sucuk tarifi

bu konu;cevizli sucuk nasıl yapılır,cevizli sucuk tarifi hakkında bilgiler vermektedir Malum kış geldi ve bitmeyen uzun geceler başladı..İlerleyen saatlerde acıkınca atıştırmalık cevizli sucuk gibisi yok. Hem bol vitaminli,hem kan yapıcı özelliği bulunan cevizli sucuğun tarifini sizlerle paylaşmak istedim.Dışardan alınca ,bayatlamış olan cevizli sucuklar dıştan cazip görünsede ,bir ucundan...
  4. Kan testi negatif...

Kan testi negatif...

Merhaba meleklerim,şu son bir hafta anne olacağım diye o kadar ümitlenmiştim ki..Bu ay bir hafta gecikme oldu.Bugün önce devlet hastanesinde kan verdim,sonucunuzu yarın alabilirsiniz dediler.Ben dayanamayıp polikliniğe gittim,kan sonucu yarım saat içinde çıktı.Sonuç sadece negatif yazıyor:(Betahcg hormon değeri yok,acaba sonuç kesin mi?Yarın hastane sonucu farklı çıkar umarım
  5. Evde yapabileceğiniz kil maskesi tarifleri

Evde yapabileceğiniz kil maskesi tarifleri

Beyaz kil, killer arasında en yumuşak olanıdır ve bu sebeple hassas ve kuru ciltler için oldukça uygundur. Peki beyaz kil maskesinin cildiniz için faydaları nelerdir? • Cildi nazikçe temizler ve arındırırken, ciltteki kan dolaşımının harekete geçirilmesine de yardımcı olur • Mükemmel bir gözenek temizleyicisi görevi görür • Ciltteki yağı çekmemesi sebebiyle kuru ciltler için ideal bir...

Sayfayı Paylaş