gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Evde Yapabileceğiniz Harika 3 Manikür Yapımı....

Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Manikür Yapılışı Kareli Manikür Nasıl Yapılır Çiçekli Tırnak Yapımı

Evde yapabileceğiniz 3 harika manikür örneği

The Beauty Department'ın tırnak sanatçılarından yaza özel 3 harika manikür örneği.İşte hem kareli hem çiçekli hemde yaprak tırnak yapılışı aşağıda hemde resimli anlatım....İşte buda ilginç bir tırnak boyama sanatı...

İşte 1. Kerali Tırnak Yapımı

2. Çiçekli Tırnak Yapımı...

3.Yapraklı Tırnak Yapımı...

Evde Yapabileceğiniz Harika 3 Manikür Yapımı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manikürünüzü evde yapın! çok kolay

Manikürünüzü evde yapın! çok kolay

Tırnaklarınızın uzun olmasını da, kısa olmasını da tercih etseniz; küçük bilgiler ile evde yapacağınız bakımla her halinde de güzel gözükebilir Kadınların güzelliklerini tamamlayan bir başka nokta da bakımlı eller. Ellerinizin her zaman “yeni manikür yapılmış gibi” görünmesi de size kalmış! İşte püf noktalar… 1. Ellerinizi yıkayın ve kurulayın. 2. Çift taraflı bir zımpara törpü kullanarak,...
  2. Evde Manikür Nasıl Yapılır

Evde Manikür Nasıl Yapılır

Merhaba millet manikür seti aldım ama Evde Manikür Nasıl Yapılır bilmiyorum lütfen yardım edin.
  3. Manikürünüzü Kendiniz Yapın

Manikürünüzü Kendiniz Yapın

evde manikür nasıl yapılır hızlı manikür Acil bir iş toplantınız ya da randevunuz var diyelim melekler :) Belki son anda çıkmış bir olay. Saçlarınız iyi durumda ama elleriniz berbat. Gardrobunuzda ki en güzel elbise modelleri içinden birini seçip giyin ve aşağıda size tarif edeceğimiz şekilde 10 dkda manikürünüzü yapın. İyi eğlenceler :tik: Öncelikle ellerinizi güzelce yıkayın ve...
  4. Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

Evde Manikür Nasıl Yapılır ?

evde manikür evde manikür yapımı Güzel ve bakımlı olmak için illa ki güzellik salonlarında kuaförlerde vakit geçirmeniz gerekmiyor melekler :) Sağlıklı va bakımlı tırnaklar için manikürünüzü siz de evde yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili vereceğimiz bilgiler işinize yarayacaktır :tik: Eski ojeyi çıkartın. Bunun için bir pamuğa oje çıkartıcı döküp tırnağınızın üstünde 1 dakika...
  5. Harika Ev Yapımı Afyon Kaymağı Tarifi Burada

Harika Ev Yapımı Afyon Kaymağı Tarifi Burada

Ev Yapımı Afyon Kaymağı Tarifi Resimli Ev Yapımı Afyon Kaymağı Sevgili melekler, şimdi sizlere harika bir tatlı tarifi vermek istiyoruz. Krem şantili tatlılardan hoşlanıyorsanız bu tatlı vazgeçilmeziniz olacak :) Şimdi geçelim ev yapımı afyon kaymağı tarifimize :) Malzemeler 5 su bardağı süt 5 yemek kaşığı mısır nişastası Damla Sakızı 1,5 su bardağı toz şeker Krem Şanti 1 paket...

Sayfayı Paylaş