gebe
  1. *ŞURA*

*ŞURA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

evde yapılan test dogru çıkarmı

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında *ŞURA* tarafından paylaşıldı.

gebelik testi yanlış çıkarmı gebelikte kan testi yanlış cıkarmı kan çıkarmı gebelik testleri çıkabilir mi kızlar benim adetim 25 gün geçti bu sırada evde gebelik testi yaptım negatif çıktı adet oldum ama mide bulantım geçmedi neden
    hamilelik-testi.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Aralık 2016 10:45
  2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    cnm sen bir doktora git..25 gün geçtiyse idrar testi gösterirdi ama diyelim ki yanlış olmuştur belki de üstüne görüyorsundur..bunlar hepsi ihtimal..en iyisi doktora gitmek.geçmiş olsun

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    En önemlisi ve garantilisi kan testidir bazen eczaneden alınan testlerde sonuçlar belli olmuyor eğer gebelikten şüphen varsa mutlaka bir kan testi yaptır onda % % sonuç kesin :tik:

4. *ŞURA*

*ŞURA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bilemiyorum ama belim çok kötü agrıyor

5. *ŞURA*

*ŞURA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben çok yeniyim hangi konuyu nereye yazacagımı bilemiyom birde hamilelikte üstüne görme diye bişey duydunuzmu yardım edin her iki koduda da

6. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım üstüne görmek diye bir şey var..hamileyken adet kanamasına benzer hafif ve açık renkli bir kanama görüyorsun ki o da emberyonun rahime yerleşmesinden ve bazı damarları yırtmasından dolayı oluyor...aramıza hoş geldin..her konunun endine ait başlıkları var ona göre konuyu açiyorsun..

7. *ŞURA*

*ŞURA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sagol inşallah beceririm

8. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Bazı testler hatalı olabiliyor.
    En garantisi gidip bir kan testi yaptırman.
    Ben de 1 hafta geciktim. Bu sabah test yaptım pozitif. Yine de yarın gidip kan testi yaptıracağım.
    Her şey gönlünce olsun inşaallah.

9. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bacım ben oğluma hamileymişim test aldı hemde 2 defa negatif çıktı.1hafta sonra sancılandım ve hastaneye gittim 6 haftalık hamile olduğumu sölediler ben inanmıyorum o testlere hemen anaçocuk sağlığına gidip bir kan testi yaptır derim.mide bulantılarında bebek yoksa ya üşüttün yada pisikolojiktir rabbim gönlüne göre versin

10. *ŞURA*

*ŞURA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sagalun Allah tüm isteyenlere versin ne deyim dualarınızı bekliyom benim dualarım sizinle Allah gönlünüze göre versin

11. kuğu 1988 -54

kuğu 1988 -54 Forum Okuru

hamilemiyim ne zaman test yapmalıyım

mrb arkadaşlar ben nisanın 29 unda son adetimi gördüm 4ünde eşimle birlikte oldum 3 gün sonra kasıklarımda göğüslerimde ve belimde şiddetli ağrılar oluştu 8 gün falan bu ağrılar sürdü cok ayakta kalamıyorum karnım şişiyo aşırı sinirleniyorumcanım durmadan et istiyo tuzlu şeyler adetime 3 gün var normalde adetime 1 hafta kala cikolata yerdim olana kadar ama canım hep tuzlu şeyler ekşi şeyler istiyo 2 gün önce idrar testi yaptım negatif cıktı göğüslerimde şiş ve ağrı yapıyolar yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar ne zaman idrar testi yapmalıyım ne doğrusu cıkar

12. dünyammm

dünyammm Forum Okuru

hamilemiyim

mrh bn mayıstan beri hastalanmıyorum 5tl'lik 5tane test yaptım negatif çktı 1 hafta önce 25tl olan testten yaptım yne negatf çktı.. sizce ben ne yapmalıyım?

13. elif güneş

elif güneş Forum Okuru

gebe miyim acaba

selam bayanlar ben hamile oldumu düşünüyorum baş dönmesi mide bulantısı aşırı derece ekşi iktiyor canım adetim 4 gün gecikti ve kasıklarımda ve rahimimde yırtılırcasına bir sancı var ama bu gün benden kahve rengi ve koyu bi kan geldi damla damla geliyor bi ara kesildi gün içinde tekrar başladı acaba hamile ola bilirmiyim lütfen yardım edin bana bu konuda su anda kasıklarımda e rahimimde aşırı derece sancı ve yrıtılıyormuş gibi agrılar var midemde bulanıyor başımda dönüyor uyumak istiyorum hamile olabilirmiyim acaba

evde yapılan test dogru çıkarmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanla Yapılan Gebelik Testleri

Kanla Yapılan Gebelik Testleri

Gebelik oluştuktan yani sperm hücresi yumurtayı dölledikten sonra bu gebelik ürünü bhCG adı verilen bir hormon salgılamaya başlar. bhCG düzeyleri döllenmeden yaklaşık 1 hafta sonra kanda normalde olduğu seviyelerin üstüne çıkmaya başlar. Gebe olmayan bir kadında kandaki bhCG seviyesi 0-10 mIU/ml’dir. Seviyenin 10 dan yüksek olması gebelik lehinedir. Kan bhCG seviyesi belirli bir miktarın...
  2. aksesuarlarla dogru ev dekoru

aksesuarlarla dogru ev dekoru

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez tamamlayıcıları olan aksesuarlar, her zaman gözde unsurlar olarak önemlerini koruyor. Önemli olan, onları belli bir amaca yönelik olarak doğru ve işlevsel kullanmak. Bunun yanı sıra evde var olan ve artık kullanmadığınız çeşitli objeleri, tarzlarını değiştirerek, boyayarak ve farklı amaçlara yönelik olarak kullanabilir, böylece yeni ve farklı aksesuarlar...
  3. çatlatma iğnesini olalı 17 gün oldu evde test yapsam çıkarmı yardımcı olurmusunuz

çatlatma iğnesini olalı 17 gün oldu evde test yapsam çıkarmı yardımcı olurmusunuz

çatlatma iğnesini olalı 17 gün oldu evde test yapsam çıkarmı yardımcı olurmusunuz
  4. Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir

Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir

Selam arkadaşlar. Hamileyim ve bu konuda siz hamile bayanlardan yardım almak istiyorum. henüz ilk gebeliğim ve Hamilelikte Yapılan Testler hakkında bilgim hiç yok. sizden ricam Hamilelikte Yapılan Testler Nelerdir bu konuda tecrübelerinizi ve bilgilerinizi banada yazın.
  5. Gebelikte yapılan testler nelerdir?

Gebelikte yapılan testler nelerdir?

kan testi şeker ölçümleri Merhabalar hamile kaldıktan sonra bir dizi test yapılıyor benimde hamileliğimde baya bir test yaptırdığımı hatırlıyorum peki hangi testlerin mutaka yapılması gerekir Amerikan Hastanesi Kadın Sağlığı Ünitesi Şefi Dr. Bülent Urman gebelik sırasında yapılan testler ile ilgili bilgiler veriyor. Gebelikte olası kromozom anormalliklerini taramak amacı ile yapılan...

Sayfayı Paylaş