gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Evde Yemekleri Cem Özer Yapıyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

nurgül yeşilçay cem özer cem özer nurgül yeşilçay yesilcay Allah mutluluklarını bozmasın...Yemek yapmayı bilmeyen tüm bekarlarada Cem Özer gibi bir koca nasip etsin Allah :D

Nurgül Yeşilçay, evde eşi Cem Özer'in yemekleri yaptğını, kendisinin de sofra kurduğunu anlattı.

Nurgül Yeşilçay, Berna Laçin'in atv'deki 'Mutluluğa Açılan Sofralar' programında "Yemekleri Cem yapıyor ama artık bunu söylememden sıkıldı. Başka özelliklerini de söylememi istiyor" diye konuştu.

Eşi yemekleri hazırlarken kendisinin de sofrayı kurmak, kaldırmak ve yemekleri yemek gibi katkılarda bulunduğunu esprili bir dille anlatan Nurgül Yeşilçay, ailecek aynı sofrada çok fazla biraraya gelemediklerini ifade etti.

"Hep beraber olduğumuz zaman hep beraber kahvaltı yapmaya, hep beraber öğlen ve akşam yemeği yemeye dikkat ediyoruz ama onun dışında acıkan yiyor. Öyle bir İngiliz metrosu durumumuz yok yani" şeklinde konuşan Yeşilçay, meslekleri nedeniyle böyle bir düzen tutturamadıklarını söyledi.

BAYRAMLARDA BİRARADA OLMAYA DİKKAT EDİYORUM

Ünlü oyuncu, bazı önemli günleri ise beraber geçirmek konusunda dikkatli davranmaya çalıştığını belirterek "Bayramları beraber geçirmek, çocuğa bayramlık almak, o bayramlığı gece yatağına koymak, o yeni ayakkabılarını giymek, bayramda ailecek birlikte olmak gibi şeylere çok dikkat ediyorum" şeklinde konuştu.
    Nurgül Yeşilçay, yabancıların Noel'de birarada olmak ve birlikte büyük masalarda yemekler yemek gibi alışkanlıklarını çok kıskandığını söyledi.
    Modern olmak uğruna bazı geleneklerin kaybedildiğine vurgu yapan Nurgül Yeşilçay, "'Aah eski günler' falan da demiyorum. Öyle bir şey değil ama bayramda beraber olunması gerekiyorsa, hep beraber olunacak, yeni elbise giyilmesi gerekiyorsa yeni elbise giyinecek" dedi.

ELBİSE ALIP BAYRAMA KADAR GİYDİRMİYORMUŞ!

Oğlu Osman Nejat'ı da bu anlamda 'kanırttığını' söyleyen Yeşilçay, bir ay önceden bayramlık elbisesini aldığını ve giydirtmediğini, bu şekilde bayramda yeni giysi heyecanını yaşatmaya çalıştığını anlattı.
    Bu arada oğlunun pek yeni giysi meraklısı da olmadığını söyleyen Yeşilçay, "O biraz eşofman manyağı. Bana çekmiş galiba. Rahatçı. devamlı eşofman giymek istiyor" diye konuştu.

Evde Yemekleri Cem Özer Yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özer Güldürerek Tavladı Beni

Cem Özer Güldürerek Tavladı Beni

Evveeet ne demiştik, gülmek güldürmek önemli demiştik dimi :D Sevgili Cem Özer Nurgül Yeşilçay'ı sadece gülerek tavlamış iyimi :D habere bakalım GÜZEL OYUNCU NURGÜL YEŞİLÇAY CEM ÖZER'İN KENDİSİNİ GÜLDÜREREK TAVLADIĞINI SÖYLEDİ. Nurgül Yeşilçay, eşi Cem Özer ile nasıl evlendiğini şöyle anlattı: 'Sette güldürerek tavladı beni. Hala güldürüyor. Ben ona Kadir İnanır taklidi yap, gay yeniçeri...
  2. Cem Özer, hastaneye kaldırıldı.

Cem Özer, hastaneye kaldırıldı.

Film çekimi hazırlıkları sırasında rahatsızlanan Cem Özer, hastanede... Çanakkale'nin Bozcaada İlçesi'nde, film çekimi hazırlıkları sırasında rahatsızlanan Cem Özer, hastaneye kaldırıldı. Özer'in beyin damarlarında daralma olduğu tespit edildi. Abdullah Oğuz'un yönetmenliğini yaptığı `Sıcak' adlı filmin sualtı çekimlerinin hazırlığı için, dün öğle saatlerinde Bozcaada'nın...
  3. Sue Yemek Yapıyor oyunu

Sue Yemek Yapıyor oyunu

sue yemek yapıyor Sue Yemek Yapıyor oyunu, sue,mutfakta,yemek,oyunu,oyna oyunu oyna Yemek yapmayı seven hanımlar için harika ve çok eğlenceli bi oyun :) İyi eğlenceler...
  4. Nurgül Yeşilçay Cem Özer buluşması

Nurgül Yeşilçay Cem Özer buluşması

nurgül yeşilçay cem özer, boşanması, boşanma sonrası, ayrılık sonrası, buluşma, birlikteler, çocukları, resimleri, haberleri burada arkadaşlar 8 ay önce boşanan Nurgül Yeşilaç ve Cem Özer, oğulları Osman Nejat için bir kafede buluştu. Ayrılığın ardından ilk kez birlikte görüntülenen eski çiftin, haberini ve o görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Geçtiğimiz aralık ayında...
  5. Ivana Sert Cem Özer Gerginliği!

Ivana Sert Cem Özer Gerginliği!

ivana sert cem özer ivana sert haberleri Gün geçmiyor ki ünlüler arasında gerginlikler atışmalar olmasın melekler. Bu atışmalarda kimi haklı kimi haksız, herkes birşeyler söylüyor. Hani reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyorlar, doğru ama, uzun vadede prim kazandırmıyor, kaybettiriyor :) Yorumsuz bir şekilde haberimize geçiyoruz.. Cem Özer, Laf Lafı Açıyor'da, Ivana Sert'e sert bir...

Sayfayı Paylaş