gebe
  1. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43

Evdeki köpeğimizde kış geldi üşürr:)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında nese355 tarafından paylaşıldı.

Kış geldi kızlar köpeciklerimiz üşümesin onlar için kazak örelim onları koruyalım sevelim :D:D [​IMG]

2. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Kızlar köpeğim yok ama bir arkadaşımın köpeğine kazak örcem siteye baktım göremedim bende başka yerden size p[​IMG]aylaştım:)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    İyide neşe linki verememişsin :D Yazını da az bişey düzenledim az yorumladım azcıkta resmi sitemize aldım :D:D

nese355 bunu beğendi.
  4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ahh ahh bi köpeğim olsa da sabah akşam ona kazak örsem :D:D Seviyorum bunları yaa :)

nese355 bunu beğendi.
  5. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Teşekkürler Sadmin ya biraz aceleye geldi yapamadım:)

Evdeki köpeğimizde kış geldi üşürr:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evinize köpek almadan önce..

evinize köpek almadan önce..

Köpek almadan önce aşağıdaki sorulara olumlu yanıtlar verebilmelisiniz, bu sorulara olumlu yanıtlar vermediğiniz, sonuçları üzerinde şüpheye düştüğünüz sürece köpeğinizi elden çıkarma olasılığınız her an bulunmaktadır, kendinizden emin değilseniz böyle bir durumda kalmamak için lütfen köpek almayın ve köpeğin sahip değiştirmesinin onun hayatı boyunca başına gelebilecek en kötü şey olduğunu...
  2. kışın köpek bakımı

kışın köpek bakımı

KIŞIN KÖPEK BAKIMI Kış köpekler için zor geçer. Dışarıda yaşayan hayvanlar soğuk havayla başedebilmek için ekstra bakıma ihtiyaç duyabilirler. Bununla birlikte köpekler konuşamazlar. Özel olarak ilgilenilmesi gereken hayvanlar da vardır. Bunlar: yavru köpekler, ihtiyar köpekler ve kısa tüylü köpeklerdir. Alman Çoban Köpeği kış için “Low maintenance” bir köpektir. Çift kat kürke sahip...
  3. Evde Köpeğinize Verebileceğiniz Eğitim

Evde Köpeğinize Verebileceğiniz Eğitim

Evinizde Köpek Eğitimi Köpekler artık birçoğumuzun hayatına girdi. Peki bizim onlarla rahat ve sorunsuz yaşayabilmemiz için neler yapmamız gerekir? İşte size birkaç ipucu: Diyelimki evinize bir köpek alacaksınız.Bu kararı vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekir. Zira yapacağınız bir yanlış hayatınızı altüst edebilir. Örneğin ; Köpek bahçedemi yoksa evdemi yaşayacak? Alacak olduğunuz...
  4. kış geldi evim yenilenmeli!!!

kış geldi evim yenilenmeli!!!

evinize bu serinlemeye başlayan günlerde sıcak bir hava katmak ister misiniz? Ozaman size bir kaç küçük ama etkili öneriler getirdim ufak görünen bu ipuçlarıyla sıcak bir ortam yaratabilirsiniz..etkisini göreceginize eminim hadi üşüyenler sıcak ortama.......:) Sıcak bir oda yaratmak o odayı kişiselleştirmekten geçer. Aksi takdirde herkesde olan aksesuar ve eşyalar vitrin görüntüsü...
  5. Evde süs köpeği caizmi ?

Evde süs köpeği caizmi ?

evde köpek bakmak Süs köpeği beslemek Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda benim gibi köpek almayı düşünen Melek'lerimize ve misafirlerimize, evde köpek bakımının caiz olup olmadığına dair faydalı bilgileri aktarıyoruz arkadaşlar. Sual: Eshab-ı Kehf’in köpeği Kıtmir Cennete gireceğine göre, köpek bulunan eve niye rahmet melekleri girmez? Evde süs köpeği beslemek niye caiz değildir? CEVAP...

Sayfayı Paylaş