gebe
  1. ümmühan

ümmühan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evden çalışmak isteyen hanımlara dürüst bir iş tavsiyesi

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında ümmühan tarafından paylaşıldı.

Hanımlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bayan arkadaşlarıma benim de biraz faydam dokunsun istedim. Bütün gün evde olduğum için evden iş yapıp yapamayacağımı düşündüm aradım ama genelde ülkemizi bilirsiniz dolandırıcı yok onu sat yok bunu sat olayları çoktur. Sonra 2 kişi ile tanıştım onlara yazı yazıyorum ve kelime üzerinden para kazanıyorum. Örneğin 200 kelime için 1 TL ödüyorlar. Konular öyle biz bayanların da korkup tedirgin olduğu konular değil. Genellikle sektörler ve kadınlar ile ilgili moda, teknoloji, oyun konuları oluyor. Sisteme alıştığınızda güzel bir ek gelir sağlayabiliyorsunuz. Ben ortalama 400 lira kadar kazanıyorum ve ödememi 2 gün önce aldım. Ayın 15'inde ve 30'unda yapıyorlar. Daha fazla yazarım ama evimle de ilgilenmem gerekiyor. Genel olarak istediklerini sizlere belirteyim. Örneğin oyun makalesi istiyorlar.Size şöyle bir sipariş geçiyorlar.

Anahtar kelimeler: Oyun oyna,oyun indir, oyun
    Üstteki anahtar kelimeleri ek almadan yazacağınız makale içerisinde geçirmeniz gerekiyor.

Bir nevi kompozisyon yazmak da diyebiliriz. Aynı zamanda yazılarınız internet sitelerinde yayınlanıyor fakat sizinle ilgili hiçbir kişisel bilgi paylaşılmıyor. Yazmayı düşünen hanımlar olur ise firmanın mail adresini verebilirim iletişim kurabilirler.

Özel mesaj atarak firmanın mail adresini isteyebilirsiniz. Teşekkürler.

2. esinttl

esinttl Forum Okuru

merhaba , evdenyazi yazarak calisma fikri cok hosuma gitti.
    rica etsem mail adresini firmanin gonderebilirmisiniz

tesekkurler...
    :

3. refiye kumru

refiye kumru Forum Okuru

lütfen bende adresi alabilirmiyim,iki minik çocuğum var ve dolayısıyle çalışamıyorum,aynı zamandada işe ihityacım var..Böyle bir iş olursa harika olur benim için..Şimdiden teşekkür

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Ocak 2015
  4. pukibuket

pukibuket Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    mümkünse adresi ben de rica edebilir miyim öğrenciyim ve çalışmam gerekiyor.

5. demirzeyno

demirzeyno Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3
  6. zumrutttt

zumrutttt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba bende alabilirmiyim hala devam ediyorsa :)

Evden çalışmak isteyen hanımlara dürüst bir iş tavsiyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hanımlar sizlere bir kaç koltuk modeli beklki mobilyasını yenilemek isteyen vardır

hanımlar sizlere bir kaç koltuk modeli beklki mobilyasını yenilemek isteyen vardır

en güzel koltuk modelleri 2009 koltuk takımları modelleri en son izmir güzel
  2. ev hanımlarına ek iş ORİFLAME den

ev hanımlarına ek iş ORİFLAME den

bayanlar evinizde katalogtan satış yaparak, kendi ürününüzü %30 indirimli alarak, ekip kurup sosyalleşerek para kazanmak isterseniz oriflame satış danışmanlığı tam size göre:parfum:tamamen bitkisel içeriğinde alkol bulunmayan ürünlere sahip olmak veya katalogtan satış yapmak, hediye kazanmak için bana ulaşabilirsiniz Msn adresi vermeyin ilgili arkadaşlar size pm ile ulaşır. Edit RüYaM
  3. evden çalışmak isteyenlere...

evden çalışmak isteyenlere...

bayanlar slm,geçen sene maddi açıdan zor günlr geçirdiğim ir dönemde bir arkadaş tavsiyesiyle tanıştığım bir firma var..1 senedir..çalışıyorum ama evden. güçlü bir firma..çalışma saatlerimi ve günlerimi kendim belırlıorum..katalog usuluyle eşe dosta satıyorum,evin ve kendi ihtiyaçlarımı burdan karşılıyorum,çunku içinde aklınıza gelecek hemen herşey var..iyide kazanıyorum şükür.bunu sizle niemi...
  4. Ev Hanımlarının Bilmesi Gereken Ev işi tüyoları

Ev Hanımlarının Bilmesi Gereken Ev işi tüyoları

Ev Hanımlarının Bilmesi Gerekenler ev işi tüyoları Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda ev hanımı olan üyelerimizi ve hemcinslerimizi düşündük, daha doğrusu iş kadını olan hemcnislerimizin daha da çok işine yarayacak olan tüyolar sunuyoruz. Çünkü bu tüyolar ev işini kolaylaştıracak ve zevkli kılacak :) Fırına sinmiş balık kokusu, matlaşan kristaller, çaydanlıkta oluşan kireç tabakası ve...
  5. Enfes Bir Tatlı Cevizpare Tatlısı Nasıl Yapılır..İşte Hanımlar..

Enfes Bir Tatlı Cevizpare Tatlısı Nasıl Yapılır..İşte Hanımlar..

Cevizpare Tatlısı Yapılışı Cevizpare Tatlısı Nasıl Yapılır Şekerpare tadında nefis bir tatlı...Yanında da dondurmayla süper gider hani...Şöyle yanına vanilyalı bir dondurma ile tadı damağınızda kalacak bir tatlı tarifi veriyorum sizlere.... Malzemeler: 2 yumurta 150 gr margarin 3.5 su bardağı un 7 yemek kaşığı irmik 5 yemek kaşığı pudra şeker 2 su bardağı iri çekilmiş ceviz içi 1...

Sayfayı Paylaş