gebe
  1. pinkp121

pinkp121 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evden çalışmak isteyenlere...

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında pinkp121 tarafından paylaşıldı.

bayanlar slm,geçen sene maddi açıdan zor günlr geçirdiğim ir dönemde bir arkadaş tavsiyesiyle tanıştığım bir firma var..1 senedir..çalışıyorum ama evden. güçlü bir firma..çalışma saatlerimi ve günlerimi kendim belırlıorum..katalog usuluyle eşe dosta satıyorum,evin ve kendi ihtiyaçlarımı burdan karşılıyorum,çunku içinde aklınıza gelecek hemen herşey var..iyide kazanıyorum şükür.bunu sizle niemi paylaştım??size sebep olup kazanç kapısı göstererek bir duanızı almak için...kocaeliden tüm ilgilenen arkadaşlarıma mail attıkları takdirde yardımcı olmak isterimmmm... [email protected]:gathering::telephone:

evden çalışmak isteyenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışmak

Çalışmak

Her türlü meşru gayret ve çalışma hayırlı kazanca delalet eder.
  2. Ev almak isteyenlere büyük fırsat...

Ev almak isteyenlere büyük fırsat...

Konut fiyatları yüzde 30 düştü. Elinde nakit olanlar için ev almanın tam zamanı Küresel piyasalardaki gelişmeler, konut kredisi faizlerindeki artış emlak piyasalarında daralmaya yol açarken, fiyatları da aşağıya çekiyor. İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Ateş, bugün Amerika'dan başlayan ve Avrupa ülkelerine de sirayet eden tutsat kredilerinin geri ödenmemesi...
  3. Evde pizza yapmak isteyenler buraya gelsin!

Evde pizza yapmak isteyenler buraya gelsin!

Evde Pizza Yapımı Evde Pizza Nasıl Yapılır En sevdiklerim arasında gelir pizza, her çeşidini bayıla bayıla yerim karışık olanı ise tercihim:) Eminim benim gibi pizza seven Melek'lerimiz ve misafirlerimiz çoktur:) O yüzden bu sayfamızda benim gibi pizza tutkunu olan arkadaşlarıma ev yapımı pizza tarifi vermek istiyorum ve kolay pizza tarifi isteyen tüm arkadaşalrımızı da bu sayfamıza davet...
  4. Evden çalışmak isteyen hanımlara dürüst bir iş tavsiyesi

Evden çalışmak isteyen hanımlara dürüst bir iş tavsiyesi

Hanımlar merhaba aranıza yeni katıldım ve bayan arkadaşlarıma benim de biraz faydam dokunsun istedim. Bütün gün evde olduğum için evden iş yapıp yapamayacağımı düşündüm aradım ama genelde ülkemizi bilirsiniz dolandırıcı yok onu sat yok bunu sat olayları çoktur. Sonra 2 kişi ile tanıştım onlara yazı yazıyorum ve kelime üzerinden para kazanıyorum. Örneğin 200 kelime için 1 TL ödüyorlar. Konular...
  5. Engelli Olup Çalışmak İsteyenler Ne Yapmalı ?

Engelli Olup Çalışmak İsteyenler Ne Yapmalı ?

Bu konu; engelli olup çalışmak isteyenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, engelli insanlar bu toplumun birer üyesidir. Onları toplumdan dışlamadan, topluma faydalı olacak şekilde eğitip iş sahibi yapmak ta devletin görevi olduğu gibi gelecekte bu milletin refaha kavuşmasında büyük etken sahibi olaylardan biridir. Eğer siz de engelliyseniz ve çalışmak istiyorsanız bakın nasıl...

Sayfayı Paylaş