gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evden Habersiz Tüymenin En Süper Yolu !

Konu, 'Komik Resimler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, diyelim dışarı çıkmanız lazım ve evden çıkışınıza izin yok :D:D Eh, gençlik hali olabilir böyle şeyler. Oturduğunuz daire binanızın 2.-3. katındaysa ve evinizin tam önünde bir çam ağacı varsa herşey tamamdır. Şimdi çıkın cama ya da balkona, kendinizi çam ağacının kollarına bırakın. Bakın nasıl da kendinizi yerde buluyorsunuz :puha:
    Dip not: Hey! Sakın bunu denemeyin , sadece espri yaptık :D:D Kimbilir belkide bir video hilesidir seyredecekleriniz hahaha

2. jeliboonn

jeliboonn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bence video hilesi titoş abla :D:D

Evden Habersiz Tüymenin En Süper Yolu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süper dizayn evler.

Süper dizayn evler.

evlerin dizayni dizayn evler süper evler muhteşem ev dizaynları evlarin dizayni
  2. En süper en yenimsn nickleri

En süper en yenimsn nickleri

msn nickleri нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη... нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?" уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gє¢єм нüzüη кσкυуσя... "єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя уαℓναяιяιм...
  3. eviniz için süper ''CİN'' fikirler

eviniz için süper ''CİN'' fikirler

evcimen meleklerime süper ötesi fikirler sunuyorum buyrun hem cin fikiler hemde hin fikirler :D:D Eviniz için 'cin' fikirler... Yetenekli ellerinizden çıkan pratik ama farklılık yaratan bu cin fikirler, sizin evinizi başkalarınınkinden ayıran esas özellikler olacaktır. Fotoğraflarınızı albümler yutuyorsa Yıllarca fotoğraf çektiniz, ama onları 40 yılda bir albümü...
  4. Süper Pozitif Olmanın Yolu!

Süper Pozitif Olmanın Yolu!

Yazar: Karl Moore Enerjiniz azalmaya yüz tuttuysa, pozitif tepkiler geliştirmeye başlamanın zamanı gelmiştir... Pozitif düşünen insanların yaşamdaki hedeflerine ulaşma şanslarının daha yüksek olduğu çok iyi bilinen bir gerçektir. Mutlu olduğunuzda, her şey farklı görünür; gününüz daha parlak ve potansiyel dolu olur. Dahası, önünüze fırsatlar çıkar ve zorlukların üstesinden kolayca...
  5. Ev şeklinde bebek yatağı süper

Ev şeklinde bebek yatağı süper

Bebek karyola modelleri Değişik bebek mobilyaları Bu ev şeklinde bebek karyolası tarasımcısını gerçekten tebrik ediyorum. Çok hoş bebek mobilyaları var ama bu gerçekten çok yaratıcı ve sevimli olmuş. Çünkü bu karyola yandan bakıldığında evi andırıyor. Satışı nerde vardır bilmiyorum ama mobilyacıya bu yatağı yaptırabilirim çok beğendim.

Sayfayı Paylaş