gebe
  1. 2u2um

2u2um Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Evden Kacan Kadını Nasıl Geri Döndürürsünüz

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında 2u2um tarafından paylaşıldı.

Yurdum insanından Osman amcanın hanımı, memleketteki anasının yanına gitmiş ve epey zamandır gelmemiştir. Cep teflonuyla yaptığı çağırma istemlerine cevap alamayan Osman amcanın; çamaşır, bulaşık, yemek, temizlik ve çocuklarla uğraşmaktan takadı tükenmiştir. Kadınını son kez çağırmak için telefona sarılmış, ancak anasının yanından gelmek istemeyen kadın, telefona cevap bile vermemiştir. Bunun üzerine Osman amca mesaj atmaya karar vermiştir. İşte o mesaj;

Kadınım bu sağa son mesajım.

Bebelerinen evde oturup ağlarım.

Çamaşır, bulaşık tarih yaptı.

Kadınım ben bu işlerden ne ağnarım.

Bi tokat salladım değmedi bile,

La bok mu var babağan evinde.

Ula ne bilinmez bir avradmışşın,

Bebelerinen beni mevlam gayırsın.

Arkadaşın Hatçe yan yan bakıyo.

Üzelme Osman abi deyiveriyo,

Bebelerin başını okşayarakatan,

Kendi düşen ağlamaz deyip gülüveriyo.

Bugün geliverdi zabahın köründe,

Vallahi gecelik vardı zillinin üzerinde.

Bulaşığa daldı, çamaşırı yıkadı,

La kadınım bak göğnüm çok daraldı.

Bebeleri banyoya sokup yıkayıverdi.

Osman abi sende gir, keseleyim diyiverdi.

Bende büğün olmaz yarın diyiverdim,

La kadınım sağa bir şans daha verdim.
    Zabaha kadar geliyosan gel eve,
    Vallahi gelmezsen böyük tehlike.
    Hatçe bekliyor elinde kese,
    Vallah keseynen kalsa keşke.

hadi bakalım gelmesinde göreyim.” diye söylenerek mesajını gönderen Osman amca; mızıldanmakta olan çocuğuna; “meraklanma yavrum anan ağşama evde” diyordu.

büşra.shid, juju ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha hay Allah seni netsin Osman Amca :) Hatce bekliyo elinde kese valla hanım dön evine yoksa kalacak hatce kocişinin elinde hahaha artık kese ye ne olur bilemem :) hahaha

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
  4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
  5. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    akıllı amcaymış osman amca valla zekasını konuşturmuş :D:D

Evden Kacan Kadını Nasıl Geri Döndürürsünüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evden kacam koylu kızı ve annesı:D:D:D:

evden kacam koylu kızı ve annesı:D:D:D:

köylü kızı resimleri köylü kız resimleri kızları güzel kızları köylükızı Anam, güzel anam, garip anam. Sarıkız'ı marıkız'ı heç sormuyom, zira zerre gadder umrumda değil. Sadede geliyom. Bu İstanbul şehri çok büyükmüş. Bizim köyden yan yana 1 melyon tane koy, aha işte o gadder gocuman. Ben meyşur olmayı kafaya koydum anam. Filmde görmüştüm. 'İstanbul seni yeneceem' diyordu ya, bana...
  2. Ev kadını

Ev kadını

Adam akşamleyin iş çıkışı eve geldiğinde bahçesinin karmakarışık olduğunu görmüş. 3 çocukta bahçede çamurlar içinde oynuyormuş.Boş yemek kutuları ve içecekler etrafa saçılmış. Ev Kadını Karısının arabası garaj kapısının önünde bir kapısı açık ve yamuk halde parkeder durumdaymış. Evin içine girdiğinde durum daha vahim şekle dönüşmüş.Girişteki halının bir kenarı kıvrılmışhavaya kalkmış ve...
  3. temiz ev kadını nasıl olunur?

temiz ev kadını nasıl olunur?

nasıl düzenli olunur nasıl temiz olunur düzenli ev olur iyi bir ev hanımı iyi hanımı Evin temiz olması beni mutlu eder.Peki siz nasılsınızdır ve temizlik konusunda püf noktalarınız var mıdır?Evinizi nasıl düzenli temiz tutarsınız? Ben çalışan biri oldugum için yemekleri akşamları yapıyorum. Mutfagı temizleyip öyle yatıyorum .Böylece sabah temiz bir mutfaga giriyorum Sabah oturma odasını...
  4. Kadınların bilmesi gerken kozmetik sözlüğü

Kadınların bilmesi gerken kozmetik sözlüğü

kozmetik sözlüğü, hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Evet Melek'ler, her kadının bilmesi gereken kozmetik sözlüğü hakkında ki bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz sizlerle... Artık kozmetik ürünlerin içeriği.nde neler yer alıyor, ne işe yarıyor ve dahasını bileceksiniz Melek'lerim:) AFTER SUN MOISTURIZER: Güneş sonrası nemlendirici. AHA (Alfa-Hidroksit Asit): Çoğu meyvelerden elde...
  5. Kadın Sığınma Evi Nasıl Müracaat Edilir

Kadın Sığınma Evi Nasıl Müracaat Edilir

Kadın Sığınma Evi Nasıl Müracaat Edilir KIzlar Kadın Sığınma Evi Nasıl Müracaat Edilir bu konuda lütfen bilgi verin bana

Sayfayı Paylaş