gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Eve Düşen Yıldırım'ın Muazzez'i Her An Takip Altında !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eve düşen yıldırım gizem karaca eve düşen yıldırım muzazzez

Tatile giren ve ilgiyle izlenen dizilerden Eve Düşen Yıldırım dizisinin başrol oyuncusu Gizem Karaca aracına takılan GPS anteni sayesinde her an babası tarafından kontrol altında olduğunu söyledi. Gizem Karaca haberleri, işte haberin detayları.. :)

Babası henüz 19 yaşında olan Karaca’nın aracına taktırdığı takip cihazıyla nereye gittiğinden sürekli haberdar oluyor.

İşi dışında özel hayatında hiç ortalarda gözükmeyen Karaca, “Henüz 19 yaşındayım. Ne aileme, ne yapım şirketime, ne de kendime özel hayatım ile ilgili bir damga vurulsun istemiyorum. Sadece işimle ve başarılarımla gündemde olmak istiyorum ve bunun için çok çalışıyorum. Dizinin ardından hayatım inanılmaz değişti. Tanınan biri oldum. Artık her şeyime çok dikkat ediyorum. Zaten çok titiz bir ailem var. Attığım her adımı da çok iyi biliyorlar. Özellikle babam gittiğim her yeri bilir. Çünkü aracımda takip cihazı var. Beni oradan takip eder” dedi.

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ NEDİR

Araç takip sistemi, araca takılan bir terminal ve GPS anteni sayesinde araçtan alınan bilgilerin, GPRS ağı kullanılarak bilgisayara aktarılmasını sağlıyor. Kullanıcılar internet erişimi olan her yerden istedikleri an takip ettikleri aracın güncel konumlarını, harita ve uydu resimleri üzerindeki görüntülerine erişebiliyor.

Eve Düşen Yıldırım'ın Muazzez'i Her An Takip Altında ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde Şeker Takibi

Evde Şeker Takibi

kan şekeri takip çizelgesi şeker takip çizelgesi Teknik gelişmelerle birlikte diyabetlilerin, küçük taşınabilir cihazlar yardımı ile kendi kendilerine kan ve idrar şekerlerini kolay, güvenilir olarak ve kısa sürede ölçebilmeleri, diyabet tedavisinde doktor ve hastaya kolaylık sağlamıştır. Evde Şeker Takibi Modern diyabet tedavisinde ekip olarak (doktor,hemşire, diyetisyen) hastanın...
  2. Her an Seni Yaşıyorum

Her an Seni Yaşıyorum

Aşk mektupları, söylenemeyen sözler, karşılıksız sevgiler, aşk, tutku sizler için burda melekler... aşkı seviyorum,kalbimin çırpınırca atışlarını duymayı seviyorum,gözlerimin onu arayışını, sesini duymayı özlüyorum aşk seni seviyorum... Seviyorum seni...Canımdaki yasayan can..Her an seninle yasıyorum..karanlık gecemde gözlerin düsüyor bir yıldız gibi..Üsüyen günüme sevgin sıcaklıgıyla...
  3. Eve Düşen Yıldırım Oyuncuları Kimler

Eve Düşen Yıldırım Oyuncuları Kimler

Eve Düşen Yıldırım Oyuncu İsimleri Eve Düşen Yıldırım Dizisi Oyuncu resimleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Show Tv'nin yeni dizilerinden olan Eve Düşen Yıldırım dizisinin oyuncu kadrosu isimlerini ve resimlerini sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar.
  4. Evde yumurtlama takibi mümkünmü?

Evde yumurtlama takibi mümkünmü?

gebe kalma şansını nasıl artırabiliriz,hamilelik için yumurtlama takibi,hamile kalmak için ne yapmalı,gebe kalmanın yolları,hamile kalmaya yardımcı bilgiler “Yumurtlama takibi, yumurtlama zamanının takip edilerek kadının en doğurgan olduğu günlerin belirlenmesi ve ilişkinin buna göre planlanarak gebelik şansının artırılması amacını taşır. Spermler ilişki sonrasında yaklaşık 72 saat canlı...

Sayfayı Paylaş