gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Eve girerken İhlas süresini okuyan fakirlik görmez

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Kul hüvellâahü ehad Ellâahüs samed Lem yelid ve lem yüüled Velem yeküllehüü küfüven ehad
    1.Kul hüvellâahü ehad ---------------1.De ki: O, Allah birdir.
    2.Ellâahüs samed --------------------2.Allah sameddir.
    3.Lem yelid ve lem yüüled -----------3.O, doğurmamış ve doğmamıştır.
    4.Velem yeküllehüü küfüven ehad ---4.Onun hiçbir dengi yoktur

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Paylaşım için sagol ablam

3. Bale

Bale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eve girerken, çıkarken İhlas süresini okuyanın evinde bolluk bereket olurmuş.Gece yatarken de okumamız iyi olur. ben evden çıkarken her sabah okuyorum, ancak eve girerken nedense unutuyorum :(. güzel bir paylaşım teşekkür ederim.

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    paylasim icin tskler

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    yatarken okuyorum Allah kabul etsin

6. beren.efe

beren.efe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ülkemin en sıcak köşelerinden bir yerden.
    Ben de hep yatarken okurdum. Paylaşım için teşekkürler.

Eve girerken İhlas süresini okuyan fakirlik görmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenci Evine Hırsız Girerse

Öğrenci Evine Hırsız Girerse

Öğrenci Evine Hırsız Girerse Ö: Abi sigaran var mı ya? H: Masanın üstüne bıraktım iki tane. sen uyumaya devam et, ben gidiyordum zaten. Ö: Eywallah abi. Çıkarken kapıyı sıkı çek. Biraz zor kapanıyor. H: Tamam oğlum sen yat Ö: Abi merhaba naapıyosun H: Naapıyım lan bulaşık yıkıyom Ö: Hayrola abi tanıyamadım H: Hırsızım lan ben utanın olm utanın Ö: Hıı abi sen devam et zaten sıra sendeydi...
  2. Fakirlik

Fakirlik

Rüyada fakir olduğunuzu gördüyseniz, sıkıntı ve üzüntünün işaretidir.Rüyada fakirlik, dinde salaha ve halinde devama delalet eder. Kirmanî'ye göre ; Rüyasinda fakir ve geçim dar-ligi çekmekte oldugunu görenin Cenabi Hakka yakinligi olur. Dünya hali düzelir ve ev halki bolluga erisir. Ebu Sait El-Vaiz'e göre; rüyada fakir oldugunu gören, büyük rizka nail olur. Bir zenginin fakir oldugunu...
  3. ögrenci evine hırsız girerse

ögrenci evine hırsız girerse

ab sigaran var mı ya? - masanın üstüne bıraktım iki tane. sen uyumaya devam et, ben gidiyordum zaten. - eywallah abi. çıkarken kapıyı sıkı çek. biraz zor kapanıyor. - tamam oglum sen yat(anuna koyiim sen mi beni ben mi seni soydun hipine) abi merhaba naapıyosun -naapıyım lan bulasık yıkıyom -hayrola abi tanıyamadım -hırsızım lan ben utanın olm utanın -hıı abi sen devam et zaten sıra...
  4. Eve girerken ve evden çıkarken okunacak dua.

Eve girerken ve evden çıkarken okunacak dua.

gelin evden çıkarken yapılan dua gelin çıkarken okunacak dua evden cıkarken okunacak Resûlullah Efendimiz'in (s.a.v.) Hâne-i Saâdet'inden çıkarken okuduğu duâsı şöyledir: "Bismillâh. Tevekkeltü alellah. Allahümme innî eûzü en udille ev udalle. Ev ezille, ev üzelle. Ev ezlime, ev uzleme. Ev echele, ev yüchele aleyye." "Allah'ın ism-i şerifini zikrederek evimden...
  5. Eve Girerken Hangi Duayı Okumalıyız?

Eve Girerken Hangi Duayı Okumalıyız?

bu konu eve girerken okunması gereken dua ve anlamına yer vermektedir. Dışarıdan eve girerken okunması çok sevap olan eve giriş duası ve Türkçe açıklamasını sizler için paylaşıyoruz. “Allahümme inni es’elüke hayrel mevleci ve hayre’l mahreci, bismillahi velecna ve ala’llahi rabbena tevekkelna” “Allah’ım, Senden evime hayırla girip hayırla çıkmamı istiyorum. Allahın adıyla girer, Allahın...

Sayfayı Paylaş