gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eve of Milady 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Dünyada ünlü gelinlik markası Eve of Milady'nın 2011 gelinleri için hazırladığı birbinden şık gelinlik modelleri.. Genellikle straplez modellerden oluşan gelinlikler 2011 yazında gelin olmak straplez gelinlik giymek isteyen gelin adayları için :tik:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gerçekten de büyüleyici güzeller :) Paylaşımın için tşkler ortim :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    offf pasim çok güzel ama bunlar :uhu: evlenmek istemiyom ama gelinlik giymek istiyom :deli: hahaha

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    bunlar güzelmis ama sanki renkleri tam beyaz degil gibi :S yoksa güzel özelikle modellerini cok beyendim.

Eve of Milady 2011 Gelinlik KoLeksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atelier Aimee´den 2011 Gelinlik koleksiyonu

Atelier Aimee´den 2011 Gelinlik koleksiyonu

son deb gelinlikler atelier aimee 2011 gelinlik koleksiyonu Bu yil evlenmeyi düsünen Meleklerimize özel siradisi bir kac gelinlik sunuyorum...Sadece gelinligie degil yazin cektireceginiz pozlar icinde ilham alabilirsiniz :tik: Benim bu koleksiyonda begendigim Gelinlik....
  2. Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonu

Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonu

demetrıos demetrıos 2011 demetrios 2011 gelinlik Kış mevsiminin yavaş yavaş sonuna gelirken yaz gelini olacaklar için koşuşturma başladı...Nasıl gelinlik giysem, hangi gelinlik bana yakışır, kabarıkmı olmalı yoksa düzmü olmalı diye gelinler düşünmeye başladı bile... Şimdi 2011 yaz gelinlerine biraz da olsun yardımcı olmak adına Demetrios 2011 Gelinlik Koleksiyonundan sizler için seçtiğim...
  3. SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

SpRing 2011 Gelinlik KoLeksiyonu

2011 gelinlik Gelin adayları melekler sizlere birbinden şık gelinlik modelleri getirdim...Spring 2011 Gelinlik modellerinin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız... Özellikle birkaç modele ben bayıldım bakalım sizlerde benimle aynı fikirde olacakmısınız :tik:
  4. United Colors of Benetton 2011 Yaz Koleksiyonu

United Colors of Benetton 2011 Yaz Koleksiyonu

benetton 2011 yaz unıted colors of benetton United Colors of Benetton yaz koleksiyonu oldukça canlı renklere sahip. 2011 yılının bütün koleksiyonlarında göze çarpan çiçek detaylarına United Colors of Benetton da yer vermiş. Gençseniz ve ya kendinizi genç hissedenlerdenseniz bu koleksiyon tam size göre...
  5. 2011 United Colors of Benetton Hamile Koleksiyonu

2011 United Colors of Benetton Hamile Koleksiyonu

benetton hamile koleksiyonu United Colors of Benetton, hamile koleksiyonu, kıyafetleri, modelleri ile ilgili bilgiler arkadaşlar... United Colors of Benetton'un 2011 yazı için hazırladığı hamile koleksiyonu gerçekten çok şık kızlar...Birbirinden şık ve rahat kıyafetlerin bulunduğu United Colors of Benetton 2011 hamile koleksiyonu karşınızda

Sayfayı Paylaş