gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eve Sinen Karnabahar Kokusuna Karşı...

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

karnabahar kokusundan kurtulmak için, karnabahar kokusu, karnabahar kokusu nasıl geçer

Sevgili melekler, kışın en güzel sebzelerinden biri olan karnabahar ne yazıkki pişerken çıkan kötü kokusu sebebiyle bayanlar tarafından pek tercih edilmeyen bir sebzedir. Evin hanımı pişirse de eve sinen kokku yüzünden evin beyinin ve çocuklarının nefret ettiği karnabahar kokusuna karşı alabileceğimiz bir önlem bulunuyor. :)

karnabahar-kokusu.jpg

Eve Sinen Karnabahar Kokusuna Karşı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taze kokular evinizi sarsın

Taze kokular evinizi sarsın

Taze kokular evinizi sarsın Evlerinizi büyük paralar harcamadan, dekorasyonda küçük değişiklikler yaparak bahara hazırlamanız mümkün. Mesela kokulu mumlarla bahar kokularını odalarınıza taşıyabilir, renkli nevresim takımlarıyla yatak odalarınızı canlandırabilirsiz. Dekoratör Vicki Hünal ve Maison Française Dergisi Yayın Yönetmeni Yasemin Aksoy, evlerinizin havasını değiştirebilmeniz için...
  2. Saçlara sinen kötü kokular için ne yapmalı?

Saçlara sinen kötü kokular için ne yapmalı?

Saçlarınıza sinen kötü kokulardan kurtulmanız için gerekli olan malzemeniz sadece domates nasılmı? Saçlarınıza sinmiş hoş olmayan ko*kular anında yok olur. Saçlarınızı yıkadıktan sonra bir fincan domates suyuna eklediğiniz iki çay kaşığı suyla yıkayın.
  3. Rutubet kokusuna karşı neler yapabilirsiniz?

Rutubet kokusuna karşı neler yapabilirsiniz?

rutubet kokusunu ne giderir rutubet kokusu nasıl çıkar kokusunu ne alır küf alır küf giderir Kimimizin evinde oluyan rutubet kokusuna karşı neler yapabilirsiniz konusunda sizlere gerekli olan püf noktaları veriyorum Rutubet nedir? Yemek yaparken, yıkanırken ve gaz kullanırken nem oluşur. Bu nem, duvarlar, aynalar, duvardaki fayanslar, pencereler ve hatta bazı giysiler gibi soğuk yüzeyler...
  4. Elinize sinen soğan kokusunu nasıl giderirsiniz

Elinize sinen soğan kokusunu nasıl giderirsiniz

Yahu kırk yılın başında alet edavat yok lahmacun yapayım dedim. Ellerimle hepsini tek tek doğradım gözüme mi yanayıııım elimdeki kokuya mı ::D napacam şimdi ben yahu bu soğan kokusu nasıl gider acil söyleyin :)
  5. Evdeki Sigara Kokusundan Nasıl Kurtulurum?

Evdeki Sigara Kokusundan Nasıl Kurtulurum?

eve sinen sigara kokusu, evdeki sigara kokusu, eve sinen sigara kokusu nasıl giderilir Sevgili melekler, sigaranın sağlığımıza verdiği zarar tartışılmaz. Buna rağmen içeceğim diyenlere Allah kurtarsın demekten başka çare yok ancan sigaranın zararları bununla bitmiyor. Eğer sigara içiyorsanız başkalarına, eğer siz değil eşiniz içiyorsa size evinizin kokusu her zaman kötü gelecektir. Çünkü...

Sayfayı Paylaş