gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

evet arkadaşlar ilişkilerde sevgiliye yapılabilecek jestleri bu başlık altında toplay

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

sevgiliye jestler sevgiliye yapılabilecek jestler yapılacak yapılan doğum günü jestleri Evet arkadaşlar ilişkilerde sevgiliye yapılabilecek jestleri bu başlık altında toplayabiliriz en azından fikir alışverişi olur :)

2. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

öncelikle değiyor mu değmiyor mu enine boyuna düşünmek lazım:D:D:D

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Değeni buldun diyelim :D
    ne gibi jestler yaparsın

4. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    amannnnnnnnnnnn ne jesti yaa,, adam mı var ki jesti hak eden ((!!))

5. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Adam olsa diyoruz mosss:D Farzet ki hayatının adamını buldun

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

bulalım hele ozaman düşünürüz hahaha

7. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok jestler yaptım paylaşamam özel çünkü gecende bir tane daha yapmak istedim ama uygun olmazdı yapamadım anlatayım size eşimin kasımda doğum günü vardı ve yine ayrıyız tabi internetten çiçek ve pasta gönderip onu şaşırtıp sevindirmeyi çok istedim ama nasıl olacaktıki tabura çiçek pasta almazlardı hemde arkadaşları eminim dalga gecelerdi ne olursa olsun mümkün olsaydı ben yinede gönderecek ona jest yapacaktım ama çukurca gibi yer ve bulunduğu ortam ama ileride yapıcam mutlaka bunu bence her erkeğin hoşuna gider

evet arkadaşlar ilişkilerde sevgiliye yapılabilecek jestleri bu başlık altında toplay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

Mod Başvuruları Bu Başlık Altından

mod otel mod hotel hotel basvuru modotel modotel iş Sevgili arkadaşlarımız, sizler için oluşturduğumuz sitemizde moderatör olabilirsiniz... Pek fazla şart aramıyoruz, sitemiz sizlerin emekleri ve paylaşımları ile daha iyi yere gelecektir... Sadece 50 kaliteli konu açın ve mod olmak için başvuruda bulunun Onlayn süresi yani sitede aktif olma süresi en az 5 saat olmalıdır kısacası forumada...
  2. Bunun başlığını siz bulun...

Bunun başlığını siz bulun...

Ilık rüzgarla gelen bir müzik sesiyle dalıverdim uzaklara; "Aşık olmak günahsa ben bir günahkarım, pişman değilim tanrım…" diyordu yumuşak bir ses… bir sızı saplandı ilk önce kalbime… sensizlik yüreğimi yakıyordu, sana hasrettim… sarı kurumuş yapraklar arasında yürürken rüzgarın yüzüme vurmasıyla kokunu duydum sanki… yalnızdım… mutsuzdum, sen yoktun… ebediyen gitmiştin… Şimdi yanımda...
  3. İhbarlarınız Bu Başlık Altından

İhbarlarınız Bu Başlık Altından

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri, Forumumuz içerisinde mesajlarda rastladığınız - Ölü caps (Görülmeyen, link'i ölen resimler) olan konuları - Reklam İçerikli, reklam amacıyla link verilmiş konuları - Daha önce açılmış olan konuları - Kurallara aykırı mesajları - Aykırı kelimeler - ifadeler içeren konuları buradan bizlere bildirebilirsiniz. Daha önce açılmış olan tekrar...
  4. Sılanın konser haberleri bu başlık altından

Sılanın konser haberleri bu başlık altından

sıla sıla konserleri resimleri sila konser takvimi 2011 Sıla konseri, nerededir, tarihi, bilet fiyatları hakkında detaylı bilgi alalım. Sıla konserine gidecek meleklere şimdiden iyi eğlenceler. :) Sanatçı: Sıla Yer : Çiniciler Çarşısı – Fuar Alanı – Eskişehir Yolu 2. Km / Kütahya Tarih: 14 Mayis 2011 Cumartesi 20:30 Fiyat : 20,00 TL

Sayfayı Paylaş