gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

evet bayanlar çuvaldızı kendımıze batıralım

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

EVET cesaret başkasını eleştiriP onda kusur bulmakta değil :dance: Birazda kendımıze öz eleştiri yapalım bakalım MeleKler nasıllarmış........ İLK ben başlayım: inatçı .:headhurt: sinirli. duygusal:roll:sabırsız.kavgacı .biriyim
    sıra sizdee hanımlar ...:bounce:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: evet bayanlar çuvaldızı kendımıze batıralım
    Ben bazen çok kararsız oluyorum... Bazen de çok fevri davranıyorum...

Bazen çok fazla duygusallaşıyorum...

3. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: evet bayanlar çuvaldızı kendımıze batıralım

nefret ettıgım huyum sabırsızlıgım cok sey kayıp etmısımdır farkımdayımda ama hala sabırsızım
    huyum bu

4. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok dengesiz bi insanım bi çok iyi huylu melek bi an öfkedne delirmiş şeytan...bi olayı bigün anlayışla karşılarken yarın kızabilirim...ben bile bezan kendimi anlamakta zorluk çekiyorum...ikizler burcuyum ondan heralde

evet bayanlar çuvaldızı kendımıze batıralım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir İnsan Kendi Kendisinin Dedesi Olabilirmi? Cevap Evet :) Nasılmı?

Bir İnsan Kendi Kendisinin Dedesi Olabilirmi? Cevap Evet :) Nasılmı?

Yetismis bir kizi olan bir dulla evlendim.Babam uvey kizimla evlendi. Bu sekilde babam benim DAMADIM oldu, uvey kizim da babamin karisi olmasi dolayisiyla ANNEM oldu.Benim karim bir oglan cocuk dogurdu. Bu cocuk tabiatiyla BABAMIN KAYINBIRADERI ve benim uvey annemin BIRADERI olmasi nedeniyle de benim DAYIM oldu. Babamin karisi da bir oglan cocuk dogurdu. Tabii dogan cocuk benim KARDESIM...
  2. çuvaldız

çuvaldız

Çuvaldız evin hanımına, ona ip geçirmek eşin hamile kalıp çocuk doğurmasına; doğumun söz konusu olmadığı hallerde yolculuk yapmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; İğne.)Eşinizin hamile kalmasına ve kız çocuğu sahibi olacağınıza yorumlanır. Eşinizin hamile kalmasına ve kız çocuğu sahibi olacağınıza yorumlanır. Güç, güvendir. Rüyada görülen çuvaldiz, halkin islerini düzelten ve halk arasinda...
  3. Genç Kızlara ve Kendini Genç Hisseden Bayanlar için Spor Ayakkabılar

Genç Kızlara ve Kendini Genç Hisseden Bayanlar için Spor Ayakkabılar

Genç kızlar ve kendini genç hisseden bayanların tercihi spor ayakkabıdan yanadır.Ayak sağlığı için rahat edilebilecek modeller seçilmelidir her zaman tabi ki ama kıyafetlede uyumlu olmalıdır.İçinizdeki çoşkuyu yansıtan en güzel spor ayakkabılar sizin için...
  4. evet bayanlar bunları giycem giderkennn :D:D

evet bayanlar bunları giycem giderkennn :D:D

resimler iptal olunca bende kaldırdım :D
  5. evet hamileyim..

evet hamileyim..

4 haftalık hamile olduğumu öğrendim..sevinmekle sevinmemek arası bi sey oldu acıkcası..düşük riski tasıyorum istirahatteyim..pazartesi tekrar kontrolüm var..kafam cok karısık..

Sayfayı Paylaş